آخرین اخبار : 

خامس رودریگس به کدام تیم خواهد رفت؟

خروج خامس رودریگس از رئال مادرید در تابستان پیش رو تضمین شده است و تنها چیزی که مشخص نیست این است که او فصل آینده در کدام تیم بازی خواهد کرد. ستاره کلمبیایی هنوز ۲۶ ساله نشده است و با این حال انتظار می‌رود در ازای رقمی هنگفت جابه‌جا شود. آینده او این روزها یکی از موضوعات اصلی و بحث روز در قسمت نقل و انتقالات رسانه‌ها است. کدام باشگاه‌ها واقعا توانایی خرید او را دارند؟

این طور که به نظر می‌رسد اصلی‌ترین گزینه برای او پاری سن ژرمن است و فرانس فوتبال گزارش داده که تیم لیگ یکی می‌خواهد ستاره کلمبیایی را ستاره تابستانی تیمش کند. می‌گویند این باشگاه حتی این را هم می‌داند که برای جذب او باید با تیم‌های بزرگی رقابت کند. یکی از فاکتورهایی که پی اس جی را تبدیل به شانس اصلی کرده این است که خامس پیش از این هم یک فصل را در لوشامپیونه و موناکو گذرانده است. پس در آن لیگ راحت خواهد بود و به راحتی با سبک زندگی در فرانسه هم کنار خواهد آمد. 

به علاوه رئال مادرید رابطه خوبی با پاریسی‌ها دارد و خورخه مندس مدیر برنامه‌های خامس بارها با سران پارک دپرنس معامله کرده است. 

یکی دیگر از گزینه‌های خامس بایرن مونیخ کارلو آنچلوتی است. در فصلی که خامس در برنالبئو با سرمربی ایتالیای کار کرد۱۷ گل زد و بون شک یکی از بهترین فصولش در رئال مادرید را تجربه کرد. 

دیگر تیمی که شانس جذب خامس رودریگس را دارد منچستریونایتد انگلیس است و با حضور در لیگ قهرمانان حالا شانسش برای جذب بازیکن را هم بیشتر می‌داند. در انگلیس به غیر از یونایتد آرسنال هم رویای داشتن این بازیکن را در سر دارد.

آخرین تیمی هم که مشتاق به خدمت گرفتن ستاره کلمبیایی است اینتر اسپالتی است. باشگاه ایتالیایی هم با مالکان چینی ثروت خوبی دارد و می‌تواند از نظر مالی برای خرید او با دیگر بزرگان اروپا رقابت کند و از طرفی خامس می‌تواند در تیم میلانی بدون رقیب و تک ستاره تیمش باشد.

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *