آخرین اخبار : 

حق‌مان مقابل پدیده فقط برد بود/ تراکتورسازی با سائلام می‌تواند در لیگ و آسیا روز…

امیرارسلان مطهری در خصوص پیروزی پرگل تراکتورسازی مقابل پدیده در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر فوتبال کشورمان اظهار داشت: شرایط خوبی در این مسابقه داشتیم و موقعیت‌های زیادی روی دروازه پدیده ایجاد کردیم. در کل یک مسابقه تماشاگرپسند را به نمایش گذاشتیم. خوشحالم که توانستیم با این برد دلچسب یک برد شیرین را برای هواداران پرشور تراکتورسازی به دست بیاوریم.

وی افزود: در این مسابقه به هیچ وجه اجازه کار را به پدیده ندادیم و دیدید که در بیشتر اوقات توپ و میدان در اختیار تراکتورسازی بود و برنامه‌های سر مربی تیم را به خوبی در این مسابقه پیاده کردیم. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و بازهم در ادامه روند موفقی داشته باشیم.

مهاجم تراکتورسازی درخصوص حضور سائلام به عنوان سر مربی قرمزپوشان تبریزی و عمل کرد این سر مربی بیان کرد: مهمترین مسئله در مورد سائلام این است که خودش یک فوتبالیست خوب بوده و کارنامه خوبی هم در امر مربیگری دارد. تغییرات خوبی در تیم ایجاد کرده و به نظرم تراکتورسازی می‌تواند روز‌های خوبی را با این سر مربی ترک‌تبار تجربه کند.

 

مطهری ادامه داد: البته یحیی گل‌محمدی و همکاران ایشان هم برای تراکتورسازی زحمت کشیدند و به نظرم آقا یحیی کمی بدشانس بود. مشکلاتی که تراکتورسازی داشت هم در نیم فصل نخست اجازه نداد آنها بتوانند عمل کرد خوبی داشته باشند و محرومیت آنها را اذیت کرد. امیدوارم این روند را در آسیا هم ادامه دهیم تا بهترین عمل کرد را داشته باشیم.

 

وی درباره مسابقه بعدی تراکتورسازی در دربی تبریز مقابل گسترش و عمل کرد خودش در این تیم بیان کرد: خدا را شکر خیلی خوب توانستم با تیم هماهنگ شوم و از یک تا ۹۰ دقیقه سعی می‌کنم چه گل بزنم چه پاس گل بدهم در خدمت تیم باشم. مسابقه سختی مقابل گسترش داریم و برای پیروزی در این دیدار به زمین می‌رویم.

 

منبع: خبرگزاری میزان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *