آخرین اخبار : 

حسینی: راه زیادی تا قهرمانی داریم و مسابقه‌های فشرده ما از هفته آینده آغاز می‌شود – اخبار تسنیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، سیدجلال حسینی پس از پیروزی ۳ بر صفر تیمش مقابل صنعت نفت آبادان اظهار کرد: صنعت نفت باشگاه بسیار خوبی است و طرفداران خوبی دارد و فوق‌العاده است. مسابقه کردن در این جو بسیار دشوار است و خدا را شکر با آمادگی کامل آمدیم و توانستیم با یک مسابقه خیلی خوب به برد خوبی هم برسیم.

وی در واکنش به این مسئله که صنعت نفتی‌ها معتقد بودند اگر خسته نبودند می‌توانستند به پیروزی برسند، اظهار داشت: ما اصلاً توجهی به این مسائل نداریم و در هر مسابقه برای برد مسابقه می‌کنیم و کاری هم به رفتار حریف نداریم. خدا را شکر این مسابقه را هم بردیم.

مدافع باشگاه فوتبال پرسپولیس درباره اینکه آیا این باشگاه را باید قهرمان بدانیم یا نه، خاطرنشان کرد: نه هنوز زود است، ما راه زیادی تا قهرمانی داریم و اصلاً فکر نمی‌کنیم که قهرمان شده‌ایم. ما هفت مسابقه دیگر داریم و تازه مسابقه‌های فشرده ما از هفته آینده آغاز می‌شود که کارمان دشوار‌تر خواهد شد.

حسینی در خصوص کارت زردی که گرفت و از مسابقه با استقلال خوزستان محروم شد تا برای دربی خیالش راحت باشد، اظهار داشت: من عصبانی شدم. شاگردان ما بعد از اینکه سه گل زدیم شُل مسابقه می‌کردند و خونسرد بودند که من هم عصبانی شدم و آن کارت زرد را هم گرفتم. اصلاً دوست نداشتم از مسابقه بعدی محروم شوم.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *