آخرین اخبار : 

حسن‌زاده: درگیری اخر دربی مازندران سناریویی از قبل طراحی شده بود/ امیری را نمی‌شناسم و نامه‌اش هیچ ارزشی برایم ندارد! – اخبار تسنیم

قاسم حسن‌زاده در اظهار کرد‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره پیروزی ۲ بر یک باشگاه خونه‌به‌خونه مقابل نساجی در دربی مازندران اظهار داشت: بازی خوبی بود و ما از چند هفته قبل آماده این دیدار بودیم. ما می‌خواستیم بازی خوبی مقابل نساجی انجام دهیم تا تماشاگران بابلی لذت ببرند.

وی در مورد اینکه دوباره درگیری‌های تماشاگران این دو باشگاه در اخر اخیر آنها هم تکرار شد،‌ اظهار کرد: نه، تکرار نشد. فقط دو یا سه نفر از هواداران نساجی در میدان شهید کشوری که بیش از سه کیلومتر از ورزشگاه هفتم تیر فاصله دارد، ایستاده بودند و به هواداران بابلی فحاشی می‌کردند. این افراد با برنامه‌ریزی قبلی خود را از اتوبوس‌ها پایین انداختند و شروع به فحاشی به بابلی‌ها کردند. این‌ها همه با برنامه‌ریزی اتفاق افتاد و این دو یا سه نفر می‌خواستند بگویند ما را کتک زدند.

مالک باشگاه خونه‌به‌خونه در ادامه تصریح کرد: هیچ اتفاقی در این بازی نیفتاد. تماشاگران نساجی ظرفیت باخت را نداشتند. البته نه همه آنها بلکه فقط دو یا سه نفر. نیروی انتظامی و یگان ویژه به خوبی این بازی را پوشش دادند، چون می‌دانستیم آنها این سناریو را از قبل چیده‌اند و اگر ببازند این کار را خواهند کرد. 

حسن‌زاده در مورد نامه‌های علی امیری، مدیرعامل باشگاه نساجی به مهدی تاج (رئیس فدراسیون فوتبال) و اسماعیل حسن‌زاده (رئیس کمیته انضباطی) درباره اتفاقات دربی مازندران، اظهار کرد: اصلاً امیری چه کسی است؟ من او را نمی‌شناسم! من فقط صنیعی‌فر مالک نساجی را می‌شناسم و این نامه هم به هیچ وجه برای من ارزشی ندارد. 

بیشتر بخوانید:
نامه اعتراض و شکایت مدیرعامل نساجی به تاج و حسن‌زاده + تصاویر

وی ادامه داد: همان‌طور که گفتم این سناریو از قبل طراحی شده بود و دو یا سه نفر در میدان شهید کشوری ایستاده بودند و به بابلی‌ها فحاشی می‌کردند. این افراد خودشان را از اتوبوس‌ها به زمین انداختند و فیلم گرفتند تا پخش کنند. اینها سناریو‌هایی از قبل طراحی شده بود که از طرف همین افرادی که شما نام بردید چیده شده بود!

«گفته می‌شود شما پس از بازی رفت دو باشگاه و درگیری‌ها تماشاگران گفته بودید که هواداران نساجی تقاص کار خود را پس خواهند داد و اتفاقات این دیدار هم به همین دلیل رخ داده است؟»، مالک باشگاه خونه‌به‌خونه در واکنش به این موضوع اظهار کرد: نه، من بابت بازی این حرف را زده بودم. من گفتم در بابل شکست دور رفت را جبران می‌کنیم. در همان بازی هم توپ از زیر دست دروازه‌بان ما رد شد و بازی را باختیم،‌ نه اینکه نساجی به ما گل زده باشد. 

 حسن‌زاده درباره رفتار دراگان اسکوچیچ سر مربی جدید خونه‌به‌خونه در این باشگاه یادآورد شد: تا به اینجای کار صددرصد از او رضایت داریم و بچه‌ها هم به خوبی افکار سر مربی را در زمین اجرا می‌کنند. ضمن اینکه من قول می‌دهم سال بعد ما در لیگ برتر هستیم و دیگر با نساجی دربی برگزار نخواهیم کرد. 

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *