آخرین اخبار : 

حسن‌زاده: استقلال مقابل سایپا پس از دقیقه ۷۰ کاملاً ایستاد/ امیدوارم حسینی «جَنَم» داشته باشد!

رضا حسن‌زاده در اظهار کرد‌و‌گو با ورزشی باشگاه ان «» درباه تساوی یک – یک استقلال مقابل سایپا اظهار داشت: این مسابقه دو نیمه متفاوت داشت در نیمه نخست استقلال سرحال و میانه میدان را کاملاً در اختیار گرفته بود. شاگردان استقلال در این نیمه به خوبی از یکدیگر حمایت می‌کردند و در نهایت به چیزی هم که می‌خواستند رسیدند.

وی ادامه داد: در نیمه دوم شرایط متفاوت شد نمی‌دانم دلیل این موضوع مصدومیت کریمی بود یا خروج فرشید اسماعیلی. لحظاتی از مسابقه که باشگاه سایپا رو به مسابقه مستقیم آورد ضعف استقلال در توپ‌های هوایی مشخص شد. حریف روی ارسال‌ها چندین بار توپ را به تیر دروازه استقلال زد و چند بار هم حسینی دروازه این باشگاه را نجات داد. شفر هم متوجه این موضوع شد و به همین دلیل پژمان منتظری را وارد زمین کرد تا استقلال کمتر از این نقطه ضعف لطمه بخورد. 

«استقلال روی ارسال‌های هوایی و توپ‌های مستقیم ضعف دارد.» پیشکسوت باشگاه استقلال با بیان این مطلب تصریح کرد: شاید این دیدار توانست کمک زیادی به استقلال کند تا نقاط ضعف خود را بشناسد. شفر باید این نقاط را تا شروع لیگ قهرمانان آسیا برطرف کند. موضوع دیگری که در مسابقه مقابل سایپا مشاهده شد این بود که زمانی که خسرو حیدری به زمین آمد استقلال در نفوذ و حرکت رو به جلو دچار اُفت شد. به نظرم شفر می‌توانست بازیکنی مانند قائدی را به جای حیدری مسابقه دهد تا روی ضد حمله نتیجه بهتری بگیرد. به طور کلی استقلال در این دیدار پس از دقیقه ۷۰ کاملاً ایستاد و این سایپا بود که روی دروازه این باشگاه حمله کرد. 

حسن‌زاده در خصوص رکوردشکنی حسین حسینی و ثبت رکورد جدید این دروازه‌بان اظهار کرد: حسینی رکورد زد اما این تنها حاصل زحمت او نبود بلکه تمام شاگردان برای ثبت این رکورد تلاش کردند. اشکان نامداری سر مربی دروازه‌بانان استقلال هم در این رکورد سهیم است. امیدوارم حسینی «جَنم» این را داشته باشد که همینطور به کار خود ادامه دهد. حسینی در این مسابقه طراوت و شادابی مسابقه‌های قبل را نداشت و مسابقه را خیلی ساده گرفته بود. این برای حسینی خوب نیست او باید متوجه شود که نباید راه را اشتباه برود و باید محکم به روند خوب خود ادامه دهد. 

بیشتر بخوانید: />حسینی با ثبت رکورد ۸۷۴ دقیقه جاودانه شد

« با توجه به فاصله ۱۶ امتیازی بین پرسپولیس و استقلال‌ آیا این باشگاه می‌تواند به قهرمانی در این فصل امیدوار باشد؟» وی در پاسخ به این پرسش به اظهار کرد: هیچ چیز غیرممکن نیست اما دشوار است. به نظرم اکنون هدف اصلی استقلال جام حذفی است و مسابقه سنگینی در این مسابقات مقابل صنعت نفت آبادان خواهد داشت. استقلال باید ضعف‌های خود را تا آن دیدار برطرف کند و حداقل یک جام در این فصل به دست بیاورد.

به نقل|به نقل
منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Visit Us On InstagramCheck Our FeedVisit Us On TwitterVisit Us On Facebook