آخرین اخبار : 

حجازی: خواسته‌هایم برآورده نشود فعالیتم در نفت ادامه پیدا نمی‌کند

از رشت آتیلا حجازی در نشست قبل از مسابقه تیمش با سپیدرود رشت در حضور اصحاب رسانه اظهار داشت: هر دو باشگاه تغییراتی داشته‌اند اما ما فقط در کادر فنی این تغییرات را داشته‌ایم اما حریف شاگردان جدید زیادی هم جذب کرده است.

وی گفت: ما برای تساوی به رشت نیامدیم چرا که این نتیجه به سود هیچ‌ یک از دو باشگاه نیست. ما باشگاه خیلی خوبی داریم و واقعاً حیف است که در پایین جدول باشیم. از طرفی هم حریف باشگاه باکیفیتی است و جایگاهش این نیست. من برای باشگاه سپیدرود آرزوی موفقیت می‌کنم نه در این مسابقه بلکه در مسابقه‌های آینده. برای این مسابقه ما تعداد زیادی بازیکن مصدوم داریم در کنار آن کلی مشکلات پیرامون باشگاه ما وجود دارد. هر چه فکر کنید در باشگاه ما است.

سر مربی باشگاه نفت خاطرنشان کرد: بازیکنانی که به همراه ما به رشت آمده‌اند از انگیزه بالایی برخوردارند اگرچه باشگاه ما برای این مسابقه کامل نیست. نمی‌خواهم بهانه بیاورم. همین نفراتی که با ما هستند جوانان آینده‌داری خواهند بود. انشاءالله که بتوانیم با کسب نتایج خوب مشکلات را برطرف کنیم. 

حجازی در پاسخ به این سوال که چرا برخی از بازیکنانش به رشت نیامده‌اند تصریح کرد: به هر حال بنا به دلایلی بازیکنانی همراه باشگاه نیستند. ما ۲۵ بازیکن داریم اما در حال حاضر ۱۷ نفر در رشت هستند و البته یک دروازه‌بان وجود دارد و قرار شده میلاد فراهانی امشب به رشت بیاید.

وی درباره حضور او و امید روانخواه به عنوان اولین تجربه سر مربی‌گری‌شان در لیگ برتر در مسابقه فردا و اینکه آیا خوب است به مربیان جوان میدان داده شود یا خیر خاطرنشان کرد: من روانخواه را از زمانی که بازیکن بود می‌شناسم. او سال ۸۶ توسط پدر من به استقلال آمد و اتفاقاً دوران خیلی خوبی در استقلال داشت اما مصدومیت زانو اجازه نداد دوران فوتبال او طولانی شود. من برای امید در کار مربیگری آرزوی موفقیت می‌کنم اما باید بگویم متأسفانه لیگ برتر ما محدود شده به یکسری سر مربی خاص. در واقع مربیان در هر سال فقط باشگاه‌های‌شان عوض می‌‌شود و خودشان سر کارند. به عقیده من این بی‌اعتمادی مدیران به مربیان جوان می‌رساند و خوشحالم از اینکه پای مربیان جوان به فوتبال ما باز شده است. شما ببینید پارس جنوبی از اعتماد به مهدی تارتار ضرر نکرد. محمود فکری در مسجد سلیمان و همین‌طور مهدی پاشازاده در نساجی شایستگی خود را نشان دادند. تا کی باید فقط مربیان خاص در لیگ برتر باشند البته آنها عزیز و بزرگ ما هستند اما بهبود است در لیگ یک و لیگ برتر به مربیان جوان هم اعتماد شود.

سر مربی باشگاه نفت تهران در این باره اضافه کرد: شما ملاحظه می‌کنید برخی مربیان در لیگ یک سال‌هاست در مواقع بحرانی مسئولیت باشگاه را بر عهده می‌گیرند و این اتفاق بارها تکرار شده است.یک سر مربی در لیگ برتر سال‌هاست در یک باشگاه مربیگری می‌کند. در کل می‌خواهم بگویم در فوتبال ما انتخاب‌ها روی روابط است تا اینکه شایسته‌سالاری باشد. این نظر من است و امیدوارم اشتباه کرده باشم.

حجازی درباره اینکه چرا قراردادش در هیئت فوتبال ثبت نشده و کارت مسابقه‌اش صادر نشده است بیان کرد: من قراردادم را با باشگاه امضاء کردم اما در مورد صدور کارت هنوز این اتفاق رخ نداده است. اگر تا فردا کارت من و دستیارانم صادر شد روی نیمکت می‌نشینیم و اگر صادر نشد از روی سکوها به عنوان یک تماشاچی باشگاه را هدایت خواهیم کرد.

وی درباره مشکلات باشگاه نفت و چقدر امیدوار است با این باشگاه موفق شود بیان کرد: من اگر امیدوار نبودم قبول مسئولیت نمی‌کردم. می‌دانم صندلی لیگ برتر برای خیلی‌ها جذابیت دارد اما این مسئله شامل من نمی‌شود. برای من لیگ برتر لیگ یک و لیگ دو هیچ فرقی نمی‌کند چرا که می‌خواهم کار کنم و برای کار کردن انگیزه بالایی دارم. ما یک باشگاه خوب در کادر فنی هستیم و می‌خواهیم در یک فضای مناسب کار کنیم. اگر باشگاه ما مورد حمایت قرار بگیرد شرایط برای کار کردن مهیا خواهد بود. من روزی که با مسئولان باشگاه نفت صحبت کردم گفتم این باشگاه حداقل باید ۶ بازیکن برای نیم فصل بگیرد. اگر به قول‌شان در این زمینه عمل کردند که هیچ در غیر این‌صورت فکر نمی‌کنم فعالیتم ادامه پیدا کند البته در این چند روزی که من در نفت هستم شرایط به خوبی پیش رفته و از ارکان باشگاه گرفته تا شاگردان خواسته‌های مرا برآورده کرده‌اند. کاری ندارم که قبلی‌ها در این مورد چه نظری داشتند.

سر مربی باشگاه نفت درباره لیست مازاد تیمش و اینکه قصد دارد چه بازیکنانی به خدمت بگیرد یادآور شد: در این مدتی که من کارم را شروع کرده‌ام طبیعی است با یکسری شاگردان ادامه نخواهیم داد چون برخی از آنها مصدوم هستند و نمی‌توانند مسابقه کنند و برخی لحاظ فنی مورد تائید نیستند. به هر حال اگر این مشکل در نفت وجود نداشت این باشگاه الان چهاردهم جدول نبود. باشگاه ما قطعاً نیاز به تقویت دارد.

حجازی در آخر با اشاره به وضعیت آل‌کثیر و اینکه چند بازیکن لیگ برتری او را می‌خواهند اظهار داشت: من در رسانه‌ها خواندم که آل‌کثیر با چند باشگاه مذاکره کرده اما او در حال حاضر در اردوی باشگاه ما حضور دارد و فردا مسابقه خواهد کرد.

بعد از اتمام نشست مدیر رسانه‌ای باشگاه نفت تهران مدعی شد سازمان لیگ مخالفتی با ثبت قرارداد کادر فنی این باشگاه ندارد بلکه رضا گل‌محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران مخالف این قضیه است.

 

به نقل|به نقل
منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *