آخرین اخبار : 

حاشیه مسابقه مشکی‌پوشان – پرسپولیس| ورزشگاه ثامن در اختیار هواداران پرسپولیس + عکس

ورزشی   تیم‌های مشکی‌پوشان و پرسپولیس از ساعت ۱۴:۳۰ امروز (جمعه) در ورزشگاه ثامن مشهد به مصاف یکدیگر رفتند. بخشی از حواشی این مسابقه در زیر می‌آید:

* پیش از شروع مسابقه و در حین برگزاری تشریفات رقابت شاگردان هر دو تیم با پرچم سه رنگ کشورمان به زمین آمدند.

* رضا عنایتی سر مربی تیم مشکی‌پوشان به سمت برانکو آمد و با او خوش‌وبش کرد. او همچنین برخورد گرمی هم با افشین پیروانی داشت و او را در آغوش گرفت.

* حمید علی‌عسگری و حسین بادامکی از تیم مشکی‌پوشان به سمت نیمکت پرسپولیس رفتند و با کادرفنی و شاگردان این تیم دیدار کردند. در سوی مقابل نیز کمال کامیابی‌نیا به سمت نیمکت مشکی‌پوشان رفت و با تک‌تک شاگردان این تیم خوش‌وبش کرد. این در حالی بود که برانکو نیز با رفتن به سمت نیمکت  تیم مشکی‌پوشان با آنها خوش‌وبش کرد.

* سیدجلال حسینی علیرضا بیرانوند وحید امیری و حسین ماهینی به سمت رضا عنایتی رفتند و با سر مربی مشکی‌پوشان عکس گرفتند.

* شاگردان مشکی‌پوشان قبل از آغاز مسابقه حلقه اتحاد تشکیل دادند.

* سعید فتاحی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ برخورد خیلی گرمی با رضا عنایتی داشت و او را در آغوش گرفت. همچنین هواداران تیم مشکی‌پوشان که در قسمت روبه‌روی جایگاه مستقر شدند سر مربی تیم‌شان را با عنوان «رضای آقای گل» مورد تشویق قرار دادند. 

* ورزشگاه ثامن در حال حاضر تقریباً پر شده و فقط سه سکو خالی مانده است که آن هم به خاطر مسائل امنیتی و فاصله ایجاد شده بین هواداران دو تیم است. در حال حاضر حدود ۲۰ هزار هوادار پرسپولیس در ورزشگاه حضور دارند. تعداد هواداران تیم مشکی‌پوشان هم حدود ۱۰ هزار نفر است. 

* با آغاز مسابقه مشکی‌پوشان صاحب یک ضربه آزاد در زمین پرسپولیس شدند که در این هنگام هر ۱۱ ستاره پرسپولیس به زمین خودشان آمدند و حتی گادوین منشا هم در زمین خودشان بود.

* هواداران پرسپولیس از دقایق ابتدایی مسابقه یک لحظه هم آرام و قرار ندارند و با شعارهای خود تیم‌شان را به جلو فرا می‌خوانند.

* سیاوش اکبرپور که در هفته‌های گذشته به دلیل صادر نشدن کارتش نمی‌توانست روی نیمکت مشکی‌پوشان بنشیند در این مسابقه مشکلش حل شد و روی نیمکت نشست اما چند دقیقه از آغاز مسابقه نگذشته بود که مسئولان سازمان لیگ به نشستن او روی نیمکت ایراد گرفتند که این موضوع چندین بار باعث شد سرپرست تیم مشکی‌پوشان با سعید فتاحی صحبت کند. اکبرپور هنوز روی نیمکت نشسته و مشخص نیست که آیا در ادامه هم روی نیمکت مشکی‌پوشان می‌نشیند یا خیر.

* از دقیقه ۱۳ هواداران تیم پرسپولیس دو سکو از سکوهای خالی که به خاطر مسائل امنیتی خالی مانده بود را پر کردند تا ورزشگاه ثامن به طور کامل پر شود.

به نقل|به نقل
منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Visit Us On InstagramCheck Our FeedVisit Us On TwitterVisit Us On Facebook