آخرین اخبار : 

جنجال‌آفرینی رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایتالیا با حمایت از ناپولی

فوتبال ایتالیا در حالت عادی همواره دستخوش جنجال و حاشیه بوده است چه برسد به زمانی که یکی از مقامات این لیگ حرکتی یا صحبتی جنجال‌ساز انجام دهد اتفاقی که روز گذشته (جمعه) رخ داد.

این جنجال زمانی شکل گرفت که جوزپه پکورارو رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایتالیا به عنوان بالاترین مقام قضایی کالچو صریحاً حمایت و جانبداری‌اش از باشگاه فوتبال ناپولی را اطلاعیه کرد.

پکورارو که متولد شهر ناپل است همان شخصی است که در ابتدای فصل آندره‌آ آنیلی رئیس باشگاه یوونتوس را به خاطر عدم نظارت روی فروش بلیت به گروهی از هواداران اغتشاشگر باشگاه یک سال محروم کرد.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایتالیا به شبکه رای ۱ ایتالیا که از او پرسید حامی کدام باشگاه است بیان کرد: یکشنبه‌ها من حامی باشگاه قلبم ناپولی هستم. در سایر روزها همه باشگاه‌ها برای من یکسان هستند.

پکورارو در پاسخ به این سؤال که آیا ناپولی در این فصل خواهد توانست اسکودتو را ببرد هم اظهار داشت: امیدواریم این اتفاق رخ دهد. همه ما ناپلی‌ها امیدواریم چنین اتفاقی رخ دهد.

اظهارات پکورارو بازتاب گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی ایتالیا داشته و کابران این شبکه‌ها نه تنها اظهارات او را محکوم کرده‌اند بلکه خواهان برکناری‌اش از سمتش شده‌اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *