آخرین اخبار : 

جام جهانی ۲۰۱۸| مارتینس: بازنده‌ای سربلند هستیم/ فرانسه برد چون ق…

روبرتو مارتینس سر مربی تیم ملی بلژیک پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل فرانسه در اولین مسابقه مرحله نیمه نهایی جام جهانی اظهار کرد: متأسفانه فقط یک ضربه شروع مجدد نتیجه مسابقه را تعیین کرد. مسابقه دو تیم بسیار نزدیک و پایاپای بود و مشخص بود تیمی که بتواند ضربات آخرش را بهتر بزند و کمی هم شانس داشته باشد برنده میدان خواهد بود. اما در این مسابقه روحیه خوبی داشتیم و خوب جنگیدیم.

مارتینس با تأکید بر اینکه تیمش به حریف قدری باخته است افزود: باید مد نظر داشتیم باشیم که حریف یک تیم قدرتمند بود و در فوتبال هم یک تیم می‌برد و تیم دیگر می‌بازد. با این حال اما بازنده سربلند هستیم چون تمام تلاشمون کردیم و تا لحظه آخر جنگیدیم. همانطور که گفتم فقط یک کرنر نتیجه را تعیین کرد. چنین مسابقه‌‌ها را فقط با توجه به جزئیات می‌توانید ببرید و فرانسه هم نتیجه گرفت چون که از موقعیت‌هایش بهتر استفاده کرد و ضربات آخرش را بهتر زد.

سر مربی شیاطین سرخ در آخر عنوان کرد: ما باید سرمان را بالا بگیریم. ناراحتیم که نتیجه لازم را نگرفتیم اما شاگردان ما در این مسابقه واقعاً تمرکز داشتند و جنگیدند. مسلماً وقتی نتیجه نمی‌گیرید ناراحت می‌شود اما ما نگاه‌مان به مسابقه بعدی (رده‌بندی) است و می‌خواهیم در آن نتیجه خوبی کسب کنیم تا جام را به خوبی به آخر برسانیم.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *