آخرین اخبار : 

جام جهانی ۲۰۱۸| سفر عجیب هوادار آرژانتینی به روسیه با هزینه ۵ یور…

سانتیاگو رئال هوادار آرژانتینی است که با دوچرخه خود را به روسیه رساند تا دیدارهای جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال را تماشا کند.

وی در این رابطه بیان کرد: سه ماه قبل از بوئنس آیرس به اسپانیا آمدم و از آنجا با دوچرخه راهی روسیه شدم. در این مسیر از کشورهای فرانسه سوئیس آلمان اتریش چک لهستان لتونی لیتوانی استونی و فنلاند گذشتم و سپس وارد سن پترزبورگ شدم. از آنجا نیز به مسکو آمدم. هر روز با توجه به هوای آفتابی یا بارانی ۹۰ تا ۱۲۰ کیلومتر را با دوچرخه طی می‌کردم.

این هوادار باشگاه ملی فوتبال آرژانتین ادامه داد: هرگز در طول سفر مشکلی نداشتم و مردم رفتار بسیار خوبی با من داشتند. هزینه روزانه من پنج یورو بود و در طول مسیر کشورهای مختلف فقط دو بار در خوابگاه اقامت کردم. سایر شب‌ها یا در جنگل چادر می‌زدم یا کسی مرا به خانه‌اش دعوت می‌کرد. مردم پیش من می‌آمدند و می‌پرسیدند شب را کجا می‌مانم و وقتی می‌گفتم در جنگل چادر می‌زنم مرا به خانه‌شان می‌بردند. حتی در سوئیس برای من درآمدزایی کردند. یک خانواده در سوئیس وقتی متوجه شدند عکاس هستم یک مشتری برایم آوردند.

سانتیاگو رئال در دو ماه نخست سفرش به روسیه تنها بود اما در پراگ پایتخت جمهوری چک با هوادار فوتبالی مواجه شد که او نیز قصد سفر به روسیه با دوچرخه را داشت. سپس آنها با یکدیگر در ادامه مسیر همراه شدند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *