آخرین اخبار : 

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه| ماتئوس هم به اوزیل حمله کرد: دل مسعود با تی…

روزها بر وفق مراد ژرمن‌ها نمی‌گذرد. عمل کرد ضعیف آنها در بازی‌های دوستانه پیش از جام و بعد از آن هم شکست یک بر صفر مقابل مکزیک در دور نخست مرحله گروهی حال روز چندانی جالبی را برای مردان یواخیم لو نساخته است. در این میان اما اوضاع و احوال یکی از شاگردان این باشگاه بدتر از سایرین است و او بیشتر از هم‌تیمی‌هایش تحت فشار قرار دارد این بازیکن کسی نیست جز مسعوت اوزیل.

هنوز انتقادات از هافبک خلاق آرسنال بابت اقدام جنجالی اخیرش – عکس گرفتن با ایلکای گوندگان در کنار رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه –  نگذشته بود که بهانه‌ای دیگر برای زیر سؤال رفتن او از سوی آلمانی‌ها به وجود آمد: بازی ضعیف مقابل مکزیک و بی‌توجهی به قدردانی هم‌تیمی‌هایش از حمایت هواداران. یکی از آنهایی هم که از اوزیل کینه به دل گرفته لوتار ماتئوس است.

 اسطوره باشگاه ملی آلمان بیان کرد: تأکید می‌کنم که من هیچ مشکلی با اینکه اوزیل سرود ملی آلمان را (در آغاز بازی مقابل مکزیک) نخواند ندارم. این به شخصیت هر بازیکن برمی‌گردد. بعضی از شاگردان ما رگ و ریشه آلمانی ترک یا آفریقایی دارند. با این حال چیزی که من در مسکو بعد از سرود باشگاه ملی دیدم مرا شدیداً خشمگین کرد. ۱۰ بازیکن آلمان از هوادارانی که در سکوها بودند قدردانی و تشکر کردند و تنها بازیکنی که این کار را انجام نداد اوزیل بود.

ماتئوس افزود: اوزیل نمی‌فهمد که چرا در آلمان اینقدر درباره او بحث می‌شود. او نمی‌تواند چیزی که مردم آلمان از بازیکن باشگاه ملی‌شان انتظار دارند را درک کند. بعد از اشتباهی که با گرفتن عکس در کنار اردوغان انجام داد قدردانی از هواداران در بازی قبل می‌توانست فرصت خوبی باشد تا دل آنها را به دست آورد.

ستاره سابق اینتر درباره عمل کرد اوزیل در شکست ژرمن‌ها مقابل مکزیک هم بیان کرد: حرکات و شیوه بازی اوزیل منفی بود و در بازی‌اش هیچ شادابی و طراوتی دیده نمی‌شد. بعضی اوقات اوقات من احساس می‌کنم که او با پوشیدن پیراهن باشگاه ملی آلمان مشکل دارد و انگار که نمی‌خواهد برای آن بازی کند. بازی او نه احساس داشت نه شور و نه هیجان. با توجه حرکات اخیرش من تعجب نمی‌کنم اگر بعد از جام جهانی او با باشگاه ملی خداحافظی کند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *