آخرین اخبار : 

جام جهانی ۲۰۱۸| دشان: صعودمان به فینال دستاوردی استثنایی است/ باشگاه…

دیدیه دشان سر مربی باشگاه ملی فرانسه پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل بلژیک در اولین دیدار از مرحله نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ و فینالیست شدن در این رقابت‌ها بیان کرد: بله ما دست به کاری استثنایی زدیم و من به بازیکنانم به خاطر محقق کردن این هدف افتخار می‌کنم. باشگاه من ذهنیت و شخصیتش را نشان داد و مقابل باشگاه خوب بلژیک عملکردی فوق‌العاده داشت. اینکه یک مدافع (ساموئل اومتیتی) برای ما گل زد نشانه خوبی است. ما حتی بعد از این گل هم عمل کرد خوبی داشتیم و توانستیم نتیجه را حفظ کنیم. به شاگردان تبریک می‌گویم. حالا ما فینالیست هستیم.

دشان در پاسخ به این سؤال که احساس درونی‌اش از صعود شاگردانش به فینال جام جهانی چیست تأکید کرد: احساس غرور می‌کنم. احساس خوبی دارم. ما ۴۹ روز است که در کنار هم هستیم و در این مدت دشوار تلاش و تمرین کرده‌ایم. واقعاً حق‌مان بود که فینالیست شویم و شاگردان‌مان متحد بودند و نتیجه‌اش هم این شد که امروز در فینال هستیم. من برای بازیکنانم بسیار خوشحال هستم. آنها جوان هستند اما بسیار با شخصیت ظاهر شدند و قدرت روانی‌شان را نشان دادند. بازی سختی بود اما گل خوبی زدیم. لحاظ دفاعی هم عملکردمان قابل قبول بود و من فکر می‌کنم که در اواخر بازی می‌توانستیم یک گل دیگر هم بزنیم.

سر مربی خروس‌ها در اخر در پاسخ به این سؤال که آیا تیمش می‌تواند قهرمان شود بیان کرد: ما دو سال پیش یک فینال را از دست دادیم (یورو ۲۰۱۶) که هنوز هضم آن برایم دشوار است. از آن زمان تا کنون اتفاقات زیادی رخ داده است اما فردا روز دیگری است و باید ببینیم چه می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *