آخرین اخبار : 

جام جهانی ۲۰۱۸| دشان: به امباپه گفتم کثیف مسابقه نکند!/ حق او نبود …

دیدیه دشان می‌گوید که حرکت اغراق‌آمیز کیلیان امباپه در مسابقه اخیر خروس‌ها مقابل اروگوئه در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی را دوست نداشته و به او درباره این موضوع تذکر هم داده است.

امباپه در جریان دیداری که با پیروزی ۲ بر صفر فرانسوی‌ها خاتمه یافت پس از آنکه توریرا بازیکن حریف روی او مرتکب خط شد واکنشی اغراق‌آمیز شبیه واکنش‌های نیمار انجام داد که با انتقاداتی برای او همراه شد به خصوص که درگیر شدن او با بازیکن حریف منجر به کارت گرفتنش از داور هم شد.

شبکه TF1 فرانسه توانسته از واکنش دشان به آن اتفاق صحنه‌ای را ضبط کند که در آن به نظر می‌رسد سر مربی خروس‌ها به مهاجم پاری‌سن‌ژرمن که به داور به خاطر نشان دادن کارت زرد به او در حال اعتراض بود می‌گوید: دست از کثیف‌ مسابقه کردن بردارد. تمامش کن همین که گفتم! تو سزاوار دریافت کارت زرد نبودی اما نباید از این کارها هم انجام دهی.

دشان شب گذشته (دوشنبه) در برنامه تلویزیونی تله‌فوت درباره این اتفاق اظهار کرد: من سر مربی امباپه هستم و صلاح او را می‌‌خواهم و خودش هم این را می‌داند. مسلماً او کسی است که بابت کارهایی که انجام می‌دهد شایسته تحسین است اما وقتی کاری انجام می‌دهد که من دوست ندارم … به هر حال من همانطور که گفتم او به حرفم گوش می‌کند. ممکن است که او هم در یک مسابقه از کوره در برود اما من نمی‌خواهم او را درست در آستانه مسابقه‌ای که به وجودش نیاز داریم از دست بدهیم.

دشان و شاگردانش امشب در مرحله نیمه نهایی جام جهانی به مصاف بلژیک می‌روند.

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *