آخرین اخبار : 

جام جهانی ۲۰۱۸| بلان: تقابل فرانسه و بلژیک مسابقه پیچیده‌ای خواهد ش…

لوران بلان که به عنوان بازیکن با تیم ملی فرانسه قهرمانی  در جام جهانی ۱۹۹۸ را تجربه کرد و خود نیز سابقه سرمربیگری خروس‌ها را در کارنامه‌اش دارد در بیان کرد‌وگو با روزنامه «پاریزین» فرانسه در تمجید از مهاجم ۱۹ ساله فرانسه بیان کرد: نظر من در مورد امباپه نسبت به ۱۰ ماه گذشته تغییر نکرده است. کیلیان بازیکن جوانی است و بعضی اوقات اوقات آنطور که باید عمل نمی‌کند. به هر حال ما باید در مورد جوانان صبور باشیم اما او چیزی فراتر از استعداد به دست می‌آورد.

وی ادامه داد: امباپه بازیکنی است که می‌تواند مدافعان را به هراس بیندازد و کل تیم می‌تواند از ترسی که او در دل حریف ایجاد کند بهره لازم را ببرد. نباید فراموش هم کنید که در سن ۱۹ سالگی نمی‌توانید همه چیز را با هم داشته باشید. امیدوارم استعداد کیلیان را برای مدت طولانی‌تری ببینیم.

سر مربی پیشین تیم ملی فوتبال فرانسه معتقد است شاگران دیدیه دشان در مرحله نیمه‌نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ کار آسانی مقابل بلژیک نخواهند داشت. وی در این باره اظهار داشت: بلژیکی‌ها هم پدیده‌ای به نام ادن اِزار دارند. آنها سیستم مسابقه خیلی موثری به خصوص در ضدحملات دارند. برزیل هم قربانی همین سیستم شد. بلژیک بازیکنانی دارد که  برنامه مسابقه‌شان را به خوبی اجرا می‌کنند. به نظرم مسابقه پیچیده‌ای خواهد شد چون بلژیکی‌ها خیلی تأثیرگذار مسابقه می‌کنند و سه مهاجم‌شان عالی هستند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *