آخرین اخبار : 

جام جهانی ۲۰۱۸| بلان: برنده مسابقه فرانسه و بلژیک قهرمان می‌شود

لوران بلان که سابقه قهرمانی جام جهانی ۱۹۹۸ را یدک می‌کشد درباره رویارویی تیم ملی کشورش با بلژیک بیان کرد: شاهد یک فوتبال باز در این مسابقه خواهیم بود زیرا بلژیک میل تهاجمی زیادی دارد و لحاظ من مسابقه بسیار سختی برای هر ۲ تیم است. فکر می‌کنم برنده نبرد فرانسه و بلژیک قهرمان جام حهانی ۲۰۱۸ روسیه می‌شود.

وی ادامه داد: جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بسیار خوب پیش می‌رود. ورزشگاه‌ها فوق العاده هستند و اتمسفر حاکم بر سکوها خوب است. مسابقه‌های زیبای زیادی را شاهد بودیم.

خبر دیگر اینکه نماینده کنسولگری فرانسه در شهر سن پترزبورگ از سفر امانوئل ماکرون به روسیه جهت تماشای مسابقه تیم‌های ملی فوتبال فرانسه و بلژیک در ورزشگاه کرتوفسکی سن پترزبورگ خبر داد.

وی در این رابطه به خبرنگاران بیان کرد: رئیس‌جمهوری فرانسه همان‌طور که وعده داده بود فردا (سه‌شنبه) در راس هیئتی برای حمایت از دشان و شاگردانش وارد سن پترزبورگ می‌شود.

این مقام مسئول کنسولگری فرانسه اطلاعاتی درباره هیئت همراه امانوئل ماکرون و دیگر دیدارهای رسمی او در روسیه ارائه نکرد. در مسابقه تیم‌های ملی فوتبال فرانسه و بلژیک که از ساعت ۲۲:۳۰ فردا آغاز می‌شود علاوه بر امانوئل ماکرون وزیر کشور بلژیک نیز در ورزشگاه کرتوفسکی  سن‌پترزبورگ حضور می‌یابد.

 

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *