آخرین اخبار : 

جام‌جهانی ۲۰۱۸ فوتبال| لینِکر: آلمان یا برزیل قهرمان می‌شوند اما …

گری لینِکر ستاره سابق باشگاه ملی انگلیس و یکی از ۲ مجری مراسم امروز قرعه‌کشی جام‌جهانی ۲۰۱۸ درباره حال و هوای این مراسم صحبت کرد.

او صحبت‌های خود را این‌گونه شروع کرد: تا به حال مجری مراسمی مختلفی بودم اما مراسم قرعه‌کشی سطح  متفاوتی دارد و تجربه مهیجی فراروی من است. اگر بخواهم در یک جمله این رویداد را توصیف کنم می‌گویم این جام‌جهانی مهمترین رویداد سیاره محسوب می‌شود.

 او درباره مدعیان قهرمانی اظهار داشت: به نظرم آلمان  و برزیل مدعیان اصلی قهرمانی هستند. این  ۲ باشگاه در تمام ادوار جام‌جهانی یک مدعی جدی بوده‌اند. اسپانیا هم دوباره در قامت یک مدعی ظاهر می‌شود. اگر بخواهیم از ستاره‌های یک باشگاه درباره مدعیان قهرمانی قضاوت کنم فرانسه را برمی‌گزینم چون واقعاپرستاره است. دروازه‌بان خوب دفاع قوی خط میانی سازمان‌یافته و خط حمله‌ای گلزن از خروس‌ها تیمی مدعی می‌سازد. امباپه می‌تواند ستاره جام باشد.

 او در پایان درباره باشگاه ملی کشورش انگلیس افزود: ما مدعی قهرمانی نیستیم  اما جوانان خوبی داریم که می‌توانند آینده سه‌شیر را بسازند. اخیرا در رده‌های پایه موفقیت‌های زیادی به دست آورده‌ایم اما واقع‌بینانه بگویم که انگلیس را مدعی نمی‌دانم؛ هرچند در جام‌جهانی چیزی قابل پیش‌بینی نیست و هر اتفاقی امکان‌پذیر است.

 انتهای پیام/

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *