آخرین اخبار : 

جام‌جهانی ۲۰۱۸| راه‌حل مدافع روسیه برای مقابله با احتمال گاز گرفته شدن توسط سوارس

با همه سوابق بد و جنجالی که لوئیس سوارس مهاجم تیم ملی اروگوئه دارد از خود در دو دوره حضور قبلی‌اش در جام‌‌های جهانی برجا گذاشته ایلیا کوتپوف مدافع تیم ملی روسیه از رویارویی با او نمی‌ترسد.

خاطره حرکت جنجالی سوارس در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل که در آن کتف جورجو کیه‌لینی مدافع تیم ملی ایتالیا را گاز گرفت و به خاطرش ۴ ماه محروم شد از یاد کسی نرفته و به همین دلیل مدافعان رقبای اروگوئه به حالت آماده‌باش درآمده‌اند و کتوپوف هم یکی از آنها است.

دفاع وسط تیم اسپارتاک مسکو پس از بازی دوستانه تیم ملی روسیه برابر ترکیه اظهار کرد: من از سوارس می‌ترسم؟ البته که نمی‌ترسم چون نیازی به ترسیدن از او نیست و اگر هم لازم شود خود من هم می توانم گاز بگیرم!

کوپتوف در ادامه تأکید کرد که از مواجه شدن با محمد صلاح ستاره خطرناک تیم ملی مصر دیگر حریف کشورش در  مرحله گروهی جام جهانی نمی‌ترسد.  او گفت: رویارویی با صلاح هم مرا نمی‌ترساند. چطور می‌خواهم او را متوقف کنم؟ همان کاری را می‌کنم که سرخیو راموس کرد. راموس راه متوقف کردن صلاح را به ما نشان داد البته نمی‌گویم که از مصدومیت صلاح در فینال لیگ قهرمانان خوشحال شدم. آرزو می‌کنم که او هرچه سریعتر بهبودی‌اش را به دست آورد و خوشحال می‌شوم که او در جام جهانی بازی کند چون بازی مقابل چنین نابغه‌ای به شما کمک می‌کند که سطح بازی‌تان را بالا ببرید.

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *