آخرین اخبار : 

توقف ناپولی در شب پیروزی یوونتوس و رم/ سنگینی سایه بانوی پیر بر سر شاگردان ساری

هفته دوازدهم از رقابت‌های سری A ایتالیا از ساعت ۱۷:۳۰ امروز (یکشنبه) با چهار دیدار همزمان پیگیری شد. در یکی از این بازی‌ها یوونتوس که به مناسبت ۱۲۰ سالگی این باشگاه با پیراهن راه‌راه سفید و سیاه ساده که سه ستاره طلایی هم روی آن خودنمایی می‌کرد به مصاف بِنونتو رفت و موفق شد با نتیجه ۲ بر یک از سد حریف تازه سری A شده خود بگذرد.

آماتو چیچرتی در دقیقه ۱۹ برای بنونتو و گونسالو ایگواین در دقیقه ۵۷ و خوان کوادرادو در دقیقه ۶۶ برای یوونتوس گلزنی کردند. بانوی پیر با این برد ۳۱ امتیازی شد و فاصله‌اش با ناپولی را به یک امتیاز کاهش داد.

ناپولی هم در خانه کیه‌وو به تساوی بدون گل بسنده کرد. با این نتیجه شاگردان ساری ۳۲ امتیازی شدند و همچنین صدرنشین هستند اما سایه یوونتوس را بیشتر از هر زمان دیگر حس می‌کنند.

رم در ورزشگاه آرتمیو فرانکی شهر فلورانس با نتیجه ۴ بر ۲ بر میزبانش فیورنتینا غلبه کرد. برای جالوروسی در این دیدار گرسون (۵ و ۳۰) مانولاس (۵۰) و پروتی (۸۷) گلزنی کردند و در مقابل دروازه‌شان توسط جردن ورتوت (۹) و جیوانی سیمئونه (۳۹) باز شد. شاگردان دی‌فرانچسکو با این برد ۲۷ امتیازی شدند و جایگاه خود در رده پنجم جدول را استحکام بخشیدند.

کالیاری  هم در خانه‌اش با نتیجه ۲ بر یک هلاس ورونا را از پیش‌رو برداشت. کالیاری اکنون با ۱۲ امتیاز در مکان چهاردهم جدول است.

دیدار لاتزیو – اودینزه به دلیل بارش شدید باران لغو و به تاریخی دیگر موکول شد.

امشب از ساعت ۲۰:۳۰ آتالانتا پذیرای اسپال است و از ساعت ۲۳:۱۵ نیز ساسولو در دیدار پایانی هفته از میلان میزبانی می‌کند.

در جدول رده‌بندی تیم‌های ناپولی یوونتوس و اینتر به ترتیب با ۳۲ ۳۱ و ۳۰ امتیاز اول تا سوم هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Visit Us On InstagramCheck Our FeedVisit Us On TwitterVisit Us On Facebook