آخرین اخبار : 

توتی: ماجرای اختلاف من و اسپالتی هرگز حل نشد و نخواهد شد/ در زمین فوتبال بزرگ شده‌ام و در آن خواهم مُرد!

فرانچسکو توتی می‌گوید انتظار ندارد که روزی ماجرای جنجالی اختلافات میان او و لوچانو اسپالتی خاتمه پیدا کند.

نیمکت‌نشینی‌های مکرر توتی ۴۰ ساله در آخرین فصل بازیگری‌اش موجب شد که انتقادات فراوانی از اسپالتی صورت بگیرد و با وجود اینکه این مرد ایتالیایی در آخر فصل گذشته جالوروسی را ترک کرد تا به اینتر برود از جنجال‌سازی رسانه‌ها درباره رابطه او و توتی خلاص شود این داستان همچنان ادامه دارد و ظاهراً خود توتی هم بدش نمی‌آید که این داستان ادامه داشته باشد.

کاپیتان سابق رم درباره داستان اختلافاتش با اسپالتی به شبکه اسکای اسپورت بیان کرد: هرگز در خصوص اسپالتی شفاف‌سازی صورت نگرفته و نخواهد گرفت. من هم ترجیح داده‌ام که حرفه‌ام را به شیوه‌ای متفاوت به آخر اتمام برسانم. اگر جای او بودم اختلافاتم را با بازیکنم نه فقط با آن ستاره بلکه با تمام افراد به شیوه‌ای متفاوت حل می‌کردم. من با اسپالتی صحبت کرده‌ام و طرز تفکرمان را برای هم روشن کردیم. به هر حال من توانستم این گام را برای تبدیل شدن از ستاره رم بودن به مدیریت این باشگاه بردارم و این کار را هم با روحیه‌ای مناسب انجام دادم با هارمونی هوشمندی و پختگی. من در زمین بازی بزرگ شده‌ام و در آن هم خواهم مُرد.

توتی ادامه داد: فکر نمی‌کنم که بعد از این یک توتی دیگر باشد که بتواند به اندازه من در این باشگاه دوام بیاورد. فوتبال الان دیگر بیشتر شبیه یک تجارت است و برای شاگردان جوان دشوار است که مانند من و دانیله دروسی تمام عمرشان در یک باشگاه بمانند. دیدن چنین اتفاقاتی غیرممکن است. علاوه بر این در گذشته تمرکز بیشتری روی پرورش استعدادهای جوان و آینده‌دار ایتالیایی بود تا کشف پدیده برزیلی آرژانتینی یا آمریکای جنوبی بعدی.

جیمز پالوتا رئیس باشگاه رم از سوی هواداران به خاطر فروش بهترین شاگردان این باشگاه در فصول اخیر بارها مورد انتقاد واقع شده است و توتی هم در این خصوص ابراز نگرانی کرد. ستاره سابق باشگاه ملی ایتالیا بیان کرد: اگر دست من بود هر چه داشتم و نداشتم خرج می‌کردم که بهترین شاگردان دنیا را به رم بیاورم چون شما برای بردن جام نیاز به بهترین شاگردان موجود دارید. من همیشه این را گفته‌ام و هرگز نظرم عوض نمی‌شود. با این حال من آن کسی نیستم که دخل و خرج باشگاه را مدیریت می‌کند. این رئیس است که تصمیم‌گیری می‌کند. رئیس بودجه را تعیین می‌کند و بر اساس آن بودجه ما باید باشگاه را بسازیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *