آخرین اخبار : 

تمرین تیم ملی فوتبال| پرچم آمریکا سوژه سی‌ان‌ان / تمرین جدی ملی‌پوشان در روز نگرانی کی‌روش + تصاویر

ورزشی تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان در اردوی آماده‌سازی این تیم برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از ساعت ۱۷:۳۰ امروز چهارشنبه در زمین پژوهشگاه صنعت نفت پیگیری شد.

* در تمرین امروز ۶ ستاره به‌نام‌های کریم‌انصاری‌فرد احسان حاج‌صفی مهدی طارمی علی قلیزاده مهدی ترابی و محمدرضا خان‌زاده حضور داشتند. اشکان دژاگه و علی کریمی نیز که زیر نظر فیزیوتراپ تیم تمرین می‌کنند در مجموعه پک تمرینات امروز خود را پیگیری کردند.

* میک‌مک‌درموت دستیار سابق کارلوس‌کی‌روش در تیم ملی و علیرضا منصوریان در استقلال از امروز رسماً کار خود را دوباره در تیم ملی آغاز کردند و کنار سایر مربیان تمرینات شاگردان را زیر نظر داشتند.

* سی‌ان‌ان که برای پوشش روند آماده‌سازی تیم ملی کشورمان به تهران سفر کرده است و امروز نیز اظهار کرد‌وگویی با کی‌روش داشت در تمرین امروز حاضر شد. نکته جالب در این خصوص حضور یکی از نفرات در تمرین تیم ملی با لباسی که پرچم آمریکا روی آن نقش بسته بود تبدیل به سوژه این شد چرا که با توجه به اقدامات اخیر آمریکا در خصوص برجام و در قبال ایران باعث شده بود لباس جالب توجه این فرد تعجب سی‌ان‌ان را به‌دنبال داشته باشد.

* یکی از عکاسان خانم ایرانی که قرار است برای اولین بار از یک رسانه ایرانی به جام جهانی اعزام شود با مجوز حراست وزارت ورزش در تمرین امروز حضور یافته بود.

* ملی‌پوشان تمرینات خود را زیر نظر می‌کو و دکتر دیه‌گو پیگیری کردند که تمرینات متنوعی از جمله پاسکاری‌های سریع در منطقه‌ای بسیار کوچک همراه با کارهای استقامتی بخش اول این تمرین بود. در ادامه شاگردان فوتبالی تحت فشار را با دروازه‌های کوچک به‌اجرا گذاشتند و کارلوس کی‌روش نیز از نزدیک روی تمرینات نظارت می‌کرد.

* با توجه به مصدومیت تعداد زیادی از شاگردان تیم ملی کارلوس‌کی‌روش در تمرین نگران نشان می‌داد و چند بار با پرهان خانلری پزشک تیم صحبت کرد تا جویای وضعیت شاگردان مصدوم شود.

*شاگردان پس از فوتبال در دروازه‌های کوچک حمله به دروازه را در دو دروازه بزرگ اجرا کردند به این شکل که مهدی طارمی احسان حاج‌صفی و کریم انصاری‌فرد ۳ ستاره اصلی این تمرین بودند که باید با پاسکاری به‌سمت دروازه حمله می‌کردند. در یکی از دروازه‌ها لوپز سر مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی قرار گرفت و نقش دروازه‌بان را ایفا می‌کرد که این ۳ ستاره هنگام رسیدن به محوطه جریمه به ۲ نفر تبدیل می‌شدند که یکی از آنها از جناحین وظیفه ارسال روی دروازه را داشت و در سمت دیگر میدان نوع تمرین تفاوت داشت به این شکل که این ۳ ستاره توپ را باید در جناحین به علی قلی‌زاده و مهدی ترابی می‌سپردند و محمدرضا خانزاده نیز با کاور سفید نقش تک‌دفاع را به‌عهده داشت.

تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از ترک ایران برای بازی دوستانه با ترکیه شنبه‌شب از ساعت ۲۰:۴۵ در ورزشگاه آزادی به مصاف ازبکستان خواهد رفت تا بازی خداحافظی تیم ملی مقابل این حریف آسیایی انجام شود.

*

 

به نقل|به نقل
منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *