آخرین اخبار : 

تساوی به درد ما و استقلال خوزستان نمی‌خورد/ دربی همیشه دشوار است

سید سیروس پورموسوی در نشست خبری پیش از بازی تیمش با استقلال خوزستان اظهار داشت: با توجه به اینکه هر دو باشگاه به دنبال ۳ امتیاز هستند می‌توان تصور کرد که بازی جذابی شاهد باشیم و تساوی به درد دو باشگاه نمی‌خورد. تلاش می‌کنیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم و به روند رو به رشد خود ادامه دهیم.

وی ادامه داد: حریفان فاصله را با ما کم کرده‌اند و نیاز زیادی به سه امتیاز رقابت داریم. هر دو باشگاه به دنبال سه امتیاز این بازی هستند.

سر مربی فولاد خوزستان در خصوص حساسیت دربی خوزستان تصریح کرد: دربی همیشه دشوار است. حساسیت‌هایی که وجود دارد و شناختی که دو باشگاه نسبت به هم دارند کار را دشوار می‌کند. دو باشگاه در دفاع و حمله نسبت به هم شناخت کاملی دارند و مطمئنم از ابتدای رقابت بازی جذابی شاهد خواهیم بود.

پورموسوی در مورد تغییرات تیمش در خط هافبک در بازی مقابل صنعت نفت بیان کرد: در خط هافبک ما مریدی و آشوری شاگردان ثابت بودند و عبدالله‌زاده و مبعلی هم بعضی اوقات در ترکیب قرار می‌گیرند. آشوری مصدوم بود و با توجه به مصدومیتی که مریدی مقابل سپاهان پیدا کرد تلاش کردیم از شاگردان تازه‌نفسی چون حقدوست و سالاروند استفاده کنیم.

سر مربی فولاد در مورد رویارویی او مقابل عبدالله ویسی و استقلال خوزستان خاطرنشان کرد: من می‌خواهم مقابل استقلال خوزستانی قرار بگیرم که ۷۶ سال خوب در این باشگاه حضور داشتم و سرمربیگری خود را از این باشگاه آغاز کردم. در لیگ قهرمانان آسیا هم رفتار خوبی داشتیم و مردم به باشگاه ما و عملکردش در آسیا افتخار کردند. با شناختی که دو باشگاه نسبت به هم دارند تلاش می‌کنند خروجی بسیار خوبی داشته باشند.

پورموسوی در مورد شرایط بد مالی باشگاه استقلال خوزستان اظهار داشت: این باشگاه سال گذشته هم این مشکلات را داشت. زمانی که در لیگ دسته اول بودیم این مشکلات ایجاد شد و مشکلات داخلی در باشگاه وجود داشت. قول‌هایی که به شاگردان دادند هم عملی نشد و مسئله مالکیت هم در باشگاه وجود داشت. در هر حال مطمئنم که استقلال خوزستان در لیگ برتر می‌ماند و از شاگردان این باشگاه شناخت دارم. آنها در بدترین شرایط بهترین رفتار را داشته‌اند.

منبع: خبرگزاری میزان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *