آخرین اخبار : 

ترکیب احتمالی تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر+ عکس

سایت «فاکس اسپورتس اِیژیا» در گزارشی به بررسی ترکیب احتمالی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر پرداخت تیمی که در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در گروه B مقابل مراکش به پیروزی یک بر صفر دست یافت سپس برابر اسپانیا تن به شکست یک بر صفر داد و در مسابقه‌ پایانی‌اش هم پرتغال را یک بر یک متوقف کرد.

در گزارش «فاکس اسپورتس اِیژیا» آمده است با توجه به سن شاگردان در جام جهانی ۲۰۲۲ انتظار می‌رود که چند ستاره کلیدی تیم ملی در جام بیست‌ودوم در ترکیب ایران نباشند از جمله مسعود شجاعی (۳۸ ساله در سال ۲۰۲۲) اشکان دژاگه (۳۶ ساله در سال ۲۰۲۲) رضا قوچان‌نژاد (۳۴ ساله در سال ۲۰۲۲) سردار آزمون (۲۷ ساله در سال ۲۰۲۲) امید ابراهیمی (۳۴ ساله در سال ۲۰۲۲) و وحید امیری (۳۴ ساله در سال ۲۰۲۲). سردار آزمون و رضا قوچان‌نژاد بعد از جام جهانی از مسابقه‌های رده ملی خداحافظی کردند.

«فاکس اسپورتس اِیژیا» ترکیب احتمالی تیم‌ ملی فوتبال ایران برای دوره بعدی جام جهانی و سن آنها در سال ۲۰۲۲ را به شرح زیر اعلام کرد:

دروازه‌بان: علیرضا بیرانوند (۲۹ ساله)

مدافع راست: رامین رضاییان (۳۲ ساله)

مدافع میانی: مرتضی پورعلی‌گنجی (۳۰ ساله)

مدافع میانی: مجید حسینی (۲۶ ساله)

مدافع چپ: میلاد محمدی (۲۹ ساله)

هافبک میانی: سعید عزت‌اللهی (۲۵ ساله)

هافبک میانی: احسان حاج‌صفی (۳۲ ساله)

هافبک نفوذی: محمد شریفی (۲۲ ساله)

مهاجم راست: علیرضا جهانبخش (۲۸ ساله)

مهاجم چپ: مهدی طارمی (۲۹ ساله)

مهاجم نوک: کریم انصاری‌فرد (۳۲ ساله)

بر اساس این گزارش ستاره‌های جوان آینده‌دار تیم ملی می‌توانند یونس دلفی (۲۱ ساله در سال ۲۰۲۲) امید نورافکن (۲۵ ساله در سال ۲۰۲۲) و محمد شریفی (۳۲ ساله در سال ۲۰۲۲) باشند.

به نقل|به نقل
منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *