آخرین اخبار : 

تراکتورسازی با سائلام در لیگ قهرمانان نتایج خوبی کسب خواهد کرد/ حضور هواداران به…

ژوردی آلمیدا درباره دیدار‌های اخیر تیم و حضورش در ترکیب اظهار داشت: با توجه به گذشت زمان از حضورم در تراکتوسازی روز به روز ارتباط بیشتری می‌توانم با هم‌تیمی‌هایم برقرار کنم و این موضوع باعث می‌شود بتوانم با بچه‌ها هماهنگ‌تر شوم و لحاظ کیفی بتوانیم شرایط بهتری را تجربه کنیم.

وی افزود: در حال حاضر کمی از زبان فارسی یاد گرفتم و تلاش می‌کنم بتوانم با برقراری ارتباط با مدافعین تیم بتوانیم بهترین رفتار ممکن را در ترکیب تیم داشته باشیم.

دروازه‌بان تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: با توجه به تغییراتی که ایجاد شد ارطغرول سائلام به‌مرور زمان می‌تواند شرایط تیم را بهبود کند و اطمینان داشته باشید که تراکتورسازی در لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا نتایج لیگ برتر را جبران می‌کند و در لیگ برتر نیز به مرور زمان شرایط بهتری خواهد داشت.

آلمیدا درباره حضور تماشاگران در دربی تبریز تصریح کرد: همیشه حضور هواداران به تیم روحیه می‌دهد خیلی خوشحالم که قرار است مقابل هوادارانمان به میدان بروم و این موضوع انرژی زیادی به ما می‌دهد.

دروازه‌بان برزیلی تراکتورسازی اظهار کرد: امیدوارم در دیدار مقابل گسترش فولاد بهترین نتیجه ممکن را کسب کنیم تا بتوانیم با نتایج قابل قبول در لیگ برتر و روحیه خوب در لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا حاضر شویم.

 

منبع: خبرگزاری میزان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *