آخرین اخبار : 

تداوم موفقیت‌های دانشگاه آزاد و پیام نور ایذه در لیگ ووشوی بانوان

به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو در فصل جاری لیگ برتر ووشوی بانوان کشور هفت باشگاه (دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاه پیام نور ایذه فولاد مبارکه هیئت ووشوی شبستر هیئت البرز هیئت کردستان و کمیته شینگ یی چوان) حضور دارند و در یک گروه به صورت رفت و برگشت به مصاف هم می روند. 

امروز (پنجشنبه) دیدارهای هفته نهم و دهم برگزار شد و در مهمترین رقابت دانشگاه پیام نور ایذه همچون دور رفت از سد فولادمبارکه سپاهان گذشت و این بار ۷ بر ۵ پیروز شد.

با این نتیجه باشگاه دانشگاه پیام نوز ایذه با ۲۱ امتیاز جایگاه دومی خود را مستحکم تر کرد تا فاصله چندانی با رسیدن به عنوان نایب قهرمانی نداشته باشد.

همچنین دانشگاه آزاد صدرنشین نیز در ادامه پیروزی های خود به دو برد دیگر رسید تا با ۲۷ امتیاز صدرنشینی مطلق لیگ ووشوی بانوان بوده و تنها یک گام دیگر با قهرمانی فاصله داشته باشد.

**نتایج دیدارهای امروز به شرح زیر است:

*هفته نهم/>شینگ یی چوان ۴ – فولادمبارکه ۸/>دانشگاه آزاد اسلامی ۸ – هیئت البرز ۲/>پیام نورایذه  ۱۲ – هیئت کردستان صفر

*هفته دهم/>دانشگاه آزاد ۸ –  هیئت شهرستان شبستر ۲/>پیام نوز ایذه ۷ – فولادمبارکه ۵/>هیئت کردستان یک – هیئت البرز ۵

**جدول رده بندی:/>۱-دانشگاه آزاد / ۹ مسابقه و ۲۷ امتیاز/>۲-دانشگاه پیام نور ایذه / ۹ مسابقه و ۲۱ امتیاز/>۳-فولادمبارکه سپاهان اصفهان/ ۸ مسابقه و ۱۵ امتیاز/>۴-شینگ یی چوان / ۸ مسابقه و ۱۰ امتیاز/>۵-هیئت البرز / ۹ مسابقه و ۸ امتیاز/>۶-هیئت شهرستان شبستر / ۸ مسابقه و ۷ امتیاز/>۷-هیئت کردستان / ۹ مسابقه و صفر امتیاز 

 

به نقل|به نقل
منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Visit Us On InstagramCheck Our FeedVisit Us On TwitterVisit Us On Facebook