آخرین اخبار : 

تاج: ورزشگاه‌های کشور مکانیزه می‌شوند

مهدی تاج در اظهار کرد‌و‌گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان در خصوص جلسه سلطانی فر با عوامل پلیس تهران در ارتباط با امنیت ورزشگاه‌ها اظهار داشت: جلسه بسیار خوبی برگزار شد.

رئیس فدراسیون فوتبال با تاکید به این نکته که بدون حضور و همکاری پلیس برگزاری مسابقات فوتبال امکان پذیر نیست افزود: پلیس هم در این جلسه درخواست‌هایی نظیر مکانیزه شدن ورزشگاه آزادی را مطرح کرد که با قول مساعد دکتر سلطانی فر در خصوص مکانیزه شدن ورزشگاه‌های بزرگ کشور همراه شد.

وی ادامه داد: گیت‌های خریداری شده پیش از این برای بازی‌های کشور‌های اسلامی مورد استفاده قرار گرفته بود در اختیار فدراسیون فوتبال قرار گرفت و هم اکنون در اختیار ورزشگاه آزادی قرار گرفته است.

تاج ادامه داد: وزیر در این نشست با اشاره به تعدد ورزشگاه‌های بزرگ در کشور مکانیزه شدن چهار تا پنج استادیوم که بازی‌های لیگ برتر در آن‌ها برگزار می‌شود را مورد توجه قرار داد.

رئیس فدراسیون فوتبال همچنین از قول مهندس کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در خصوص راه اندازی هرچه سریع‌تر سکوی سی و ششم استادیوم آزادی برای دربی پیش رو خبر داد.

وی در ادامه اظهار داشت: در این نشست راجع به کانون هواداران باشگاه‌ها هم صحبت‌هایی انجام و قرارشد با همکاری معاونت اطلاعات و عملیات نیروی انتظامی برنامه ریزی خاصی طبق اساس نامه کانون هواداران توسط سازمان لیگ و این مجموعه انجام شود.

 

منبع: خبرگزاری میزان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *