آخرین اخبار : 

بیرانوند: سرم را هم برای پرسپولیس می‌دهم/ همه بازیکنان دوست دارند نان حلال ببرند

علیرضا بیرانوند پس از پیروزی تیمش مقابل گسترش فولاد در جمع ان گفت: خدا را شکر که توانستیم ۳ امتیاز این دیدار حساس را به دست بیاوریم. گسترش فولاد آمده بود که فقط نبازد و امتیاز بگیرد. دست تک تک هوادارانمان را که امروز به استادیوم آماده و از ما حمایت کرده‌اند را می‌بوسم و خدا را شاکرم که شرمنده آنها نشدیم.

وی در مورد کلین‌شیت کردنش مقابل گسترش فولاد گفت: وظیفه من حفاظت از دروازه پرسپولیس است و باید هر طور که شده اجازه ندهم دروازه تیمم باز شود. من سرم را هم برای پرسپولیس می‌دهم.

بیرانوند در مورد عملکرد داور این دیدار گفت: نمی‌دانم داور چه کار می‌کرد دیدار بعدی ما مقابل صبا حتی از دربی و بازی مقابل تراکتور هم حساس‌تر است چون ما بسیاری از بازیکنانمان را در اختیار نداریم.

دروازه‌بان پرسپولیس در پاسخ به این سوال که چیزی در گوش داور گفت خاطرنشان کرد: من به او گفتم که روی هر بازیکن ما که دست می‌گذاری کارت زرد دارد و ممکن است بازی بعدی را از دست بدهد که او هم سمت من آمد و گفت که سمت من نیا وگرنه خودت اولین بازیکن محروم می‌شوی.

وی تصریح کرد: بازیکنان ما همه با غیرت بازی می‌کنند و دوست دارند نانی که سر سفرشان می‌برند حلال باشد. اینگونه نیست که یک بازیکن به طور عمدی خودش را ۳ کارته کند تا در دیدار بعدی غایب باشد. بازیکنانی که امروز کارت زرد گرفتند و از دیدار مقابل صبا محروم شدند محکم و با غیرت بازی می‌کردند.

بیرانوند با اشاره به حضور پسرش به همراه او در استادیوم  و پوشیدن پیراهن شماره ۷ گفت: پسرم شماره ۷ را به خاطر علی پروین به تن کرده و او را بسیار دوست دارد.

انتهای پیام/

منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *