آخرین اخبار : 

بوکاجونیورز مذاکره با بوفون را تأیید کرد

هفته گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه باشگاه بوکاجونیورز قصد دارد این فرصت را در اختیار جان لوئیجی بوفون قرار دهد که دوران بازیگری‌ خود را پس از اخر قراردادش با یوونتوس در انتهای فصل جاری ادامه دهد.

این خبر امروز (شنبه) توسط گی‌‌یرمو باروس شلوتو سر مربی بوکا جونیورز تأیید شد و او از مذاکره باشگاه پایتخت آرژانتین با کاپیتان بانوی پیر برای انتقال او به بوئنوس آیرس در تابستان خبر داد.

قرارداد بوفون ۴۰ ساله با یوونتوس در اخر این فصل به اتمام می‌رسد و او هنوز تصمیم نگرفته است که یک فصل دیگر به دوران بازیگری‌اش ادامه دهد یا خیر.

شلوتو به رادیو کنتیننتال آرژانتین اظهار کرد: دانیل آنجلیچی (رئیس باشگاه) به من اظهار کرد که باشگاه با بوفون تماس گرفته تا نظر او را درباره بازی در بوکا جویا شود اما ما توافق کردیم که بعد از ۱۷ می صحبت کنیم.

بوفون اگر در اخر فصل جاری یوونتوس را ترک کند باید قید افزودن قهرمانی لیگ قهرمانان به کارنامه افتخاراتش را بزند اما در صورتی که پیشنهاد بوکا را بپذیرد می‌تواند نسخه لاتین این جام (لیبرتادورس) را ببرد. رقابت‌های جام لیبرتادورس از ماه آگوست وارد مرحله یک هشتم نهایی می‌شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *