آخرین اخبار : 

بهترین باشگاه اروپا بارسلونا یا منچسترسیتی نیست!

در شرایطی که در اروپا توجه همه به باشگاه‎هایی مانند بارسلونا و منچسترسیتی است باشگاه ویکتوریا پلیژن ازجمهوری چک بهترین درصد برد بازی‌ها در این قاره را دارد.

کاتالان‌ها هم‌اکنون با ۹ امتیاز اختلاف نسبت به اتلتیکومادرید در صدر جدول رده‎بندی لیگ اسپانیا هستند و منچسترسیتی و پاری‎سن ژرمن هم با باشگاه بعد از خودشان ۱۵ امتیاز فاصله دارند.

اما پلیژن توانسته از ۱۶ بازی اخیر در لیگ چک ۱۵ بازی را ببرد. با هدایت سر مربی‎ای به نام پاول وربا این باشگاه هنوز شکستی نخورده است و تنها یک تساوی در بازی‎های این فصل دارد که با آن میانگین امتیاز ۲.۹ در هر بازی را کسب کرده است. این باشگاه همچنین با ۱۴ امتیاز اختلاف نسبت به باشگاه دوم جدول رده‎بندی که اسلاویا پراگ است در صدر قرار دارد. تنها ناکامی این باشگاه تساوی بدون گل مقابل تپلیس در آخرین بازی‎شان است.

این باشگاه در کنار منچسترسیتی بارسلونا و پورتو تنها باشگاه‎های بدون شکست در اروپا در رقابت‎های این فصل هستند و میانگین امتیاز کسب شده توسط آن‌ها در هر بازی هم از باشگاه‌هایی مانند پاری‎سن ژرمن بایرن مونیخ و ناپولی بیشتر است.

تنها باشگاهی که می‎تواند با آن‌ها برابری کند لحاظ امتیاز کسب کرده در هر بازی باشگاه پپ گواردیولا است که در هر بازی ۲.۹ امتیاز به دست آورده است.

البته که دیگر باشگاه موفق در اروپا در این فصل لحاظ امتیازات کسب کرده در هر بازی ستاره سرخ بلگراد از لیگ صربستان است. این باشگاه در ۸۲ درصد بازی‌هایش برنده بوده و در هر بازی ۲.۶ امتیاز کسب کرده است. این باشگاه آماری بهبود از یوونتوس و بایرن مونیخ و اتلتیکومادرید دارد. 

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Visit Us On InstagramCheck Our FeedVisit Us On TwitterVisit Us On Facebook