آخرین اخبار : 

«بنزما» باید مقابل پاری‎سن ژرمن بازی کند یا نه؟

باشگاه فوتبال رئال برای بازی در لیگ قهرمانان اروپا مقابل پاری‎سن ژرمن آماده شده و در دیدار روز شنبه مقابل سوسیداد عملکردی قابل قبول داشته است. اما باز هم کریم بنزما یکی از بازیکنانی بود که نتوانست توجهات را به خود جلب کند.

او چندین موقعیت خوب را از دست داد و باعث شد تا برخی از میان جمعیت هواداران او را هو کنند و برایش سوت بزنند هرچند که زیدان به کارش ادامه می‌دهد و به هموطنش اعتماد دارد. حالا در آستانه بازی بزرگ مقابل باشگاه فرانسوی بزرگ‎ترین سوال این است که باید به بنزما بازی داد یا نه؟

بنزما مقابل دروازه موقعیت‎ها را از دست می‌دهد و برای اولین بار هم نیست که این اتفاق می افتد. در لیگ قهرمانان هم مدت‌هاست که گل نزده است. از طرفی محبوبیتش میان هواداران را هم از دست داده و شاید اگر دوباره هو شود روحیه و انگیزه‎اش را برای ادامه کار از دست بدهد.

موضوع دیگر هم این است که بازیکن دیگری می‌تواند جانشین او شود که شاید در مقابل دروازه حریف رفتار بهتری داشته باشد.

اما در کل او در بازی‌های اروپایی آمار و رفتار خوبی داشته و ضعفش مربوط به چندین بازی اخیر است. موضوع دیگر این است که یکی از بهترین همبازیان برای کریستیانو رونالدو او است و در واقع بنزما است که در بسیاری از مواقع به کریستیانو رونالدو پاس داد یا بازی او را بهبود کرده است.

همچنین او بازیکن بزرگی است و نیاز به فشاری کوچک دارد و اگر بتواند گل بزند یا خودش را ثابت کند دوباره به دوران اوجش بازمی‎گردد و آن زمان می‌تواند بهبود از هر بازیکنی باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *