آخرین اخبار : 

برلوسکونی به پولشویی در فروش میلان به چینی‌ها متهم شد

طبق گزارش دو نشریه استمپای و سکولوی ایتالیا سیلویو برلوسکونی در خصوص پرونده فروش باشگاه میلان به یونگ‌هونگ لی چینی به اتهام پولشویی مورد بازجویی قرار گرفته است.

مذاکرات میان خانواده برلوسکونی و سرمایه‌گذاران چینی که در در نهایت ماه آوریل سهام باشگاه میلان را خریدند ماه‌ها به طول انجامید و اطلاعیه شد که شرکت فینیوست به عنوان مالک باشگاه میلان این باشگاه ایتالیایی را در ازای ۷۲۰ میلیون یورو فروخته است.

اکنون اما نشریات استمپا و سکسو مدعی شده‌اند که برلوسکونی باشگاه میلان را ۳۰۰ میلیون یورو گران‌تر از چیزی که اطلاعیه شده فروخته است و به همین دلیل او به اتهام پولشویی تحت بازجویی قرار گرفته است. این اتهام در بدترین زمان ممکن به نخست وزیر سابق ایتالیا زده شده است چرا که او در تلاش است که با حزب سیاسی‌اش موسوم به «زنده‌ باد ایتالیا» دوباره به جمع دولتمردان کشورش برگردد.

مقامات شهر میلان نسبت به این موضوع واکنش نشان داده‌اند که یکی از آنها فرانچسکو گرکو دادستان شهر میلان بوده است. او در این خصوص به رسمی ایتالیا آنسا اظهار کرد: «هیچ پیگرد قانونی در خصوص پرونده فروش باشگاه میلان به جریان نیفتاده است.»

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Visit Us On InstagramCheck Our FeedVisit Us On TwitterVisit Us On Facebook