آخرین اخبار : 

برانکو: داوری خوب نباشد تماشاگران حس می‌کنند/ بازی با تراکتورسازی دربی بزرگ است

برانکو ایوانکوویچ امروز (چهارشنبه) در جمع ان در مورد دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: روز یکشنبه با تراکتورسازی بازی داریم و این یعنی یک دربی بزرگ. الان تمرینات را دیدید؟ چه کسی گذاشت شما به تمرین بیایید؟ (خنده)

وی در مورد سالروز دربی تاریخی ۷۴ گفت: این پیروزی را تبریک می‌گویم اما الان یک دربی مهم با تراکتورسازی در پیش داریم. دربی اصلی ما روز یکشنبه است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد تغییر زمان بازی با تراکتورسازی گفت: مشکلی با این موضوع نداریم و این تصمیم سازمان لیگ بوده است.

برانکو درباره طراوت تمرینات پرسپولیس گفت: بازیکنان در تمرین شاد و با نشاط هستند و از شادی آنها لذت می‌برم اما باید این شادی را کم کنند تا یک دفعه رودل نکنند!

در این لحظه مترجم برانکو توضیحاتی را ارائه داد و گفت: برانکو در نشست خبری گفته بود اگر داوری بد سوت بزند چون ما مربی هستیم حس می‌کنیم اما رسانه‌ها چه نوشته‌اند؟ از قول برانکو نوشته‌ بودند که قطعاً دست‌هایی در کار است تا پرسپولیس جام نیاورد و این امانتداری نیست.

برانکو در ادامه گفت: مطمئناً اگر داوری عملکرد خوبی نداشته باشد تماشاگران هم حس می‌کنند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد تمرینات تیمش تأکید کرد: تمرینات تنوع دارد و ما از قبل روی تمرینات برنامه‌ریزی داریم و در همه آنها هم یک هدف را دنبال می‌کنیم. خوشحال می‌شوم وقتی می‌بینم بازیکنانم پیشرفت می‌کنند.

انتهای پیام/ا

منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *