آخرین اخبار : 

باید گام اول را در آسیا محکم برداریم/ حضور سائلام تاثیر مثبت روحی و روانی در باشگاه…

محمد ایرانپوریان در خصوص پیروزی تیمش مقابل گسترش فولاد تبریز از هفته بیست و سوم مسابقات لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: در هر دو نیمه مسابقه کاملا در اختیار تراکتورسازی بود موقعیت‌های بسیار خوبی هم داشتیم. البته احساس می‌کنم در طول مسابقه مقابل گسترش فولاد این دیدار کمی گره خورده بود.

وی ادامه داد: باشگاه حریف کاملا با ۱۱ نفر بازیکن به صورت اتوبوسی در حال دفاع کردن بود که کار را واقعا برای ما دشوار کرده بود اما تا آخر مسابقه سعی کردیم بهترین مسابقه‌مان را انجام دهیم. برد در دربی تبریز حداقل حق باشگاه ما بود که توانستیم در این دیدار پیروز شویم.

ایرانپوریان در خصوص عدم زدن پنالتی تیمش مقابل گسترش فولاد گفت: مهم نیست که پنالتی باشگاه را کدام بازیکن قرار است بزند مهم‌ترین مسئله برای ما گل کردن پنالتی است که تمام تلاش ما هم این است تا پنالتی را گل کنیم. اصلا برای من مهم نیست که من پنالتی می‌زنم یا شخص دیگر هدف پیروزی تیممان است.

وی در ارتباط با حضور سائلام و کادرفنی جدید تیمش خاطرنشان کرد: حضور سائلام تاثیر مثبت روحی و روانی داشته است مدت زیادی نیست که سائلام در کنار باشگاه حضور دارد اما در این مدت کم هم توانسته است نتایج بسیار مثبتی کسب کند.

مدافع تراکتورسازی در مورد مسابقه فردای تیمش با الاهلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا هم اظهار کرد: می‌خواهیم در آسیا با قدرت پیش‌ برویم به همین دلیل به ۳ امتیاز این مسابقه احتیاج داریم. باید گام اول را در آسیا محکم برداریم تا بتوانیم با اقتدار از گروه‌مان صعود کنیم. البته می‌دانیم کار سختی داریم اما می‌توانیم از پس این کار دشوار بر بیاییم.

ایرانپوریان در رابطه با مسابقه تیمش مقابل الاهلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا در زمین بی‌طرف عنوان کرد: این موضوع باعث ناراحتی تمامی اعضای باشگاه فوتبال تراکتورسازی شده است بیشترین ناراحتی ما از این است که نمی‌توانیم از امتیاز مثبتمان که هواداران پرشور باشگاه هستند نهایت استفاده را داشته باشیم این موضوع ضعف کنفدراسیون فوتبال آسیا را نشان می‌دهد.

منبع: خبرگزاری میزان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *