آخرین اخبار : 

باید سه گل می‌خوردیم!/ کرانچار یک سر مربی بزرگ بین‌المللی است

امیر قلعه‌نویی پس از پیروزی ۲ بر یک مقابل سپاهان اظهار داشت: امروز روز قشنگی بود نه به خاطر پیروزی بلکه به خاطر معرفتی که در استادیوم حاکم بود. کاری به نتیجه ندارم نام این فوتبال را باید فوتبال عشق معرفت و تکریم بگذاریم.

وی در ادامه داد: ابتدای بازی سپاهانی‌ها بنده را به‌عنوان سر مربی سابق تشویق کردند از همه بهبود این بود من دربی‌های بسیاری را دیده‌ام اما امروز روز افتخار فوتبال ایران بود و باید به این فضا افتخار کرد.

سر مربی تیم ذوب‌آهن در ادامه تصریح کرد: در بازی تراکتورسازی – النصر من به آن فضا افتخار کردم. امروز هم یکی از روزهای قشنگ فوتبال بود و امیدوارم این فرهنگ در فوتبال ما حاکم شود باید به فوتبال ایران تبریک بیان کرد. دربی به این زیبایی ندیده بودم این فوتبال سه حالت داشت و خدا را شکر که حالتی که به نفع ما بود رخ داد. در نتیجه یک بر صفر به نفع ما باید سه گل دریافت می‌کردیم اما بی‌دقتی سپاهانی‌ها سبب شد تا نتوانند گل بزنند البته موقعیت‌های دیگری در نیمه نخست داشتیم و خوشحالم شش امتیاز در اصفهان ماند.

قلعه‌نویی در پاسخ به سؤالی درباره اینکه چرا تیمش در نیمه دوم اُفت کرد بیان کرد: ما به دنبال تله‌گذاری برای حریف بودیم. سپاهان در نیمه نخست مالکیت زمین را داشت اما مانند نیمه نخست موقعیت خوبی نداشت و ما با یک تله گل دوم را به ثمر رساندیم آنها با سه دفاع بازی کردند و ما فضاهای خوبی در اختیار داشتیم به همین خاطر فخرالدینی را به خط جلو آوردیم و می‌دانستیم ساسان انصاری پشت مدافع راست حریف قرار می‌گیرد و ما بوحمدان را به جای فخرالدینی قرار دادیم.

وی در ادامه با اطلاعیه اینکه اینکه در همه دوران مربیگریم تنها دو سالی که راحت بودم در سپاهان بود بیان کرد: خدا از کسانی که جام آسیایی را از اصفهان و ایران گرفتند نگذرد. استقلال سیزدهم نهم و دسته سومِ بی‌پول برای من بود. تیم ملی بدون رئیس فدراسیون برای من بود. الان نیز به همین گونه است. از همه مسئولانی که ذوب‌آهن زیر پوشش آنهاست درخواست کمک دارم چون این تیم دیگر ملی است. شاگردان ما پاداش نگرفته‌اند و شاگردان قدیمی ۳۰ درصد پول گرفته‌اند و شاگردان جدید هنوز دریافتی نداشته‌اند. اگر این هفته پول به تیم تزریق نشود کوپن قلعه‌نویی و آذری می‌سوزد! الان ما لحاظ بودجه در مضیقه هستیم. چند روز دیگر بازی آسیایی داریم و باید به ما کمک کنند. اگر اشتباه نکنم عوامل نفت تهران ۵۰ درصد پول گرفته‌اند اما ما ۳۰ درصد گرفته‌ایم. از همه همکاران و بازیکنانم باید تشکر کنم که با این شرایط کار می‌کنند.

سر مربی تیم ذوب‌آهن درباره اینکه نسبت به هواداران سپاهان برای اینکه علیه کرانچار شعار دادند‌ گلایه داشت‌بیان کرد: همه جای دنیا برد و باخت در فوتبال وجود دارد. مردم یکسری مطالبات در اقتصاد و فرهنگ و ورزش دارند اما راهش باید درست باشد کرانچار سر مربی بزرگی در دنیاست و افتخارات بسیاری برای سپاهان آورده و باید به او احترام بگذارند. البته هواداران هم حق دارند و جوان هستند اما کرانچار از مربیان بزرگ بین‌المللی است و باید به او احترام گذاشته شود.

قلعه‌نویی درباره اینکه سپاهان در نیمه دوم همانطوری که ذوب‌آهن می‌خواسته بازی کرده است‌بیان کرد: اگر بخواهیم چند تیم را نام ببریم که بازی بسیار خوبی ارائه می‌دهند سپاهان جزو یکی از این سه تیم است. همیشه بازی‌های سپاهان را دنبال می‌کنم و این تیم در گردش توپ و بازی فنی از بهترین تیم‌های ماست که همه کارشناسان می‌توانند این مسئله را تأیید کنند. از زمانی که رجب‌زاده به زمین آمد رهبری خوبی داشت و اگر ما بازی را باخته بودیم شاید همین صحبت‌ها علیه ما می‌شد. البته برای سپاهان و ذوب‌آهن در ادامه لیگ آرزوی موفقیت دارم.

منبع: خبرگزاری میزان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Visit Us On InstagramCheck Our FeedVisit Us On TwitterVisit Us On Facebook