آخرین اخبار : 

باید برای حفظ روند موفقیت‌مان در دربی پیروز شویم/ بد شانسی از تیم ما دور شده است

میلاد فخرالدینی در رابطه با شرایط ذوب‌آهن اظهار داشت: شرایط خوبی داریم و از چهار مسابقه ده امتیاز کسب کردیم. تمام تلاشمان را می‌کنیم در مسابقه آتی هم به موفقیت برسیم تا بتوانیم در کورس بالای جدول حضور داشته باشیم.

وی در مورد دربی اصفهان تصریح کرد: دربی‌ها همیشه حساس است و مسابقه خیلی سختی پیش رو ما است. علاوه بر همه چیز این رقابت برای هواداران اهمیت ویژه‌ای دارد. به هر حال ما برای حفظ روند موفقیت‌مان باید در این مسابقه هم پیروز شویم و دل هوادارانمان را شاد کنیم و خواسته شان را براورده کنیم.

بازیکن تیم فوتبال ذوب‌اهن در مورد شروع خوبی که در این تیم داشت و گل سه امتیازی که در مسابقه قبل برای تیمش زد تصریح کرد: من تمام تلاشم را برای موفقیت تیمم می‌کنم و هدفم این است که بتوانم به ذوب‌آهن کمک کنم .از این بابت خوشحالم و امیدوارم بتوانم برای تیمم همیشه مفید باشم.

فخرالدینی در مورد اینکه آیا ذوب‌آهن می‌تواند به بالای جدول برسد تصریح کرد: من وقتی هم در این تیم نبودم و مسابقه‌های ذوب را نگاه می‌کردم این تیم واقعا خوب مسابقه می‌کرد و در هر مسابقه بد شانسی گریبان این تیم را می‌گرفت که چهار پنج موقعیت از دست می‌داد. فکر می‌کنم این بدشانسی از تیم ما دور شده و مطمئنا نتایج بهتری می‌گیریم و تیم را به بالای جدول خواهیم رساند.

منبع: خبرگزاری میزان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Visit Us On InstagramCheck Our FeedVisit Us On TwitterVisit Us On Facebook