آخرین اخبار : 

باید با اختلاف ۲ گل پیروز می‌شدیم/ زمانی همه ایران از فوتبال خوزستان تغذیه می‌کردند

امیر قلعه‌نویی در نشست خبری بعد از تساوی یک بر یک تیمش با فولاد خوزستان اظهار داشت: خوشحالم بار دیگر به اهواز آمده‌ام شهری که از آن خاطره دارم و همیشه در ذهنم هست. تقریباً اولین دوره مربیگری‌ام را اینجا شروع کردم. فضای بازی امروز تمیز بود که جا دارد تشکر کنم.

سر مربی باشگاه فوتبال ذوب‌آهن اصفهان صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: در مورد نیمه اول به خاطر باد و شرایط جوی نمی‌توان صحبت کرد. از پورموسوی تشکر می‌کنم که باشگاه خوبی ساخته است اما عدالت در بازی امروز رعایت نشد. بازی که باید با اختلاف دو گل تمام می‌شد با تساوی به آخر رسید. پس از گلی که خوردیم به هدف اول‌مان یعنی یک امتیاز رسیدیم اما دو امتیاز گذاشتیم و رفتیم. بازی باید ۳ بر یک یا ۴ بر یک تمام می‌شد. به بازیکنانم خدا قوت می‌گویم. در نیمه دوم فکر کنم فولادی‌ها تنها یک بار از طریق کرنر به دروازه ما نزدیک شدند. ناراحتم که دو امتیاز را اینجا گذاشتیم و رفتیم.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه چرا فولاد خوزستان نتوانسته شرایط خوبی مانند گذاشته داشته باشد خاطرنشان کرد: در مورد جایی که مسئولیت ندارم صحبت نمی‌کنم. به‌عنوان مثال اگر در مورد استقلال سؤال می‌کردید جواب نمی‌دادم اما به صورت کلی به این سؤال پاسخ می‌دهم. شما منچستر بعد از فرگوسن را ببینید. شما باید بدانید سیاست‌ آدم‌هایی که مسئولیت دارند چیست. در انگلیس باشگاه آرسنال دنبال نتیجه نیست دنبال رو کردن جوانان و فروش آنهاست. من در خوزستان تجربه دارم. شما به یاد ندارید اما شاگردان زیادی اینجا بودند. از حسن نظری گرفته تا ابراهیم قاسم‌پور و کریم بوستانی. اگر خوزستان برنامه‌ریزی خوب داشته باشد احتیاجی ندارد ستاره بخرد چون خیلی ستاره با استعداد دارد.

قلعه‌نویی ادامه داد: زمانی همه ایران از خوزستان تغذیه می‌کردند. حسن نظری دفاع راست باشگاه ملی بود ابراهیم قاسم‌پور محمد صادقی و … هم بودند. اگر مدیران سرمایه‌گذاری نکنند باید برنامه‌شان برای پنج سال آینده به نحوی باشد که هم به سود فوتبال خوزستان باشد و هم خودشان. فوتبال ایران این‌طوری است و کلی بگویم مدیرانی نداریم که آینده‌نگر باشند. واقعاً دلم برای سپاهان می‌سوزد تیمی به آن خوبی که می‌توانست قهرمان آسیا شود الان در جایگاه خوبی نیست. این موضوع به نگرش مدیران برمی‌گردد. اجازه دهید اسم نیاورم اما مدیرانی بودند که خیلی خرج کردند اما نتیجه نگرفتند.

وی در آخر خاطرنشان کرد: بی‌برنامگی کل مملکت را اذیت می‌کند. دعا کنید خوزستان به شرایط قبلی‌اش بازگردد.

منبع: خبرگزاری میزان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *