آخرین اخبار : 

بازگشت شاگردان ناظم‌الشریعه به رده پنجم رنکینگ جهانی

باشگاه ان (پویا) در رده‌بندی امروز (پنجشنبه) سایت futsalworldranking تیم ملی ایران با یک پله صعود و کسب ۱۶۲۵ امتیاز مجدداً به جایگاه پنجم جهان بازگشت. ملی‌پوشان کشورمان روز گذشته موفق شدند مقابل روسیه نایب قهرمان جام جهانى ۲۰۱۶ را با پیروزی ۴ بر صفر بدرقه کنند.

شاگردان ناظم‌الشریعه در رده‌بندی دو روز گذشته به رده ششم جهان سقوط کرده بود که غلبه بر نایب قهرمان جهان ایران را به جمع پنج تیم برتر بازگرداند.

ملی‌پوشان کشورمان در این رده‌بندی پایین‌تر از برزیل اسپانیا روسیه و آرژانتین قرار دارند اما همچنان با اقتدار در صدر تیم‌های آسیایی جای گرفته‌اند.

تیم ملی فوتسال کشورمان در روزهای گذشته در تورنمنت چهارجانبه اصفهان و با حضور تیم‌های ایران روسیه قزاقستان و آذربایجان شرکت کرد و با دو پیروزی و یک تساوی قهرمان این رقابت‌ها شد.

* رده‌بندی ۱۰ کشور برتر جهان به شرح زیر است:

۱-برزیل – ۱۹۳۱ امتیاز/>۲-اسپانیا – ۱۸۷۸ امتیاز/>۳-روسیه  – ۱۷۴۰ امتیاز/>۴-آرژانتین – ۱۶۸۳ امتیاز/>۵-ایران – ۱۶۲۵ امتیاز/>۶-ایتالیا -۱۶۰۷ امتیاز/>۷-پرتغال – ۱۶۰۰ امتیاز/>۸-اوکراین – ۱۵۰۰ امتیاز/>۹-قزاقستان – ۱۴۸۸ امتیاز/>۱۰-آذربایجان – ۱۴۵۲ امتیاز

* رده‌بندی چهار کشور برتر قاره آسیا نیز به شرح زیر است:

۱-ایران – ۱۶۲۵ امتیاز/>۲-ژاپن – ۱۳۵۳ امتیاز (۱۵ جهان)/>۳-تایلند – ۱۳۱۰ امتیاز (۱۷ جهان)/>۴-ازبکستان – ۱۲۰۵ امتیاز (۲۶ جهان)

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *