آخرین اخبار : 

بارسلونا از شکست فرار کرد/ تساوی آبی اناری‌ها در زمین اسپانیول – | اخبار ایران و جهان

باشگاه های فوتبال اسپانیول و بارسلونا عصر روز یکشنبه دربی کاتولونیا را به میزبانی اسپانیول برگزار کردند که در آخر به تساوی یک بر یک دست یافتند.

مسابقه دو باشگاه زیر بارش شدید باران در حالی آغاز شد که لیونل لیونل مسی راکیتیچ و جوردی آلبا از ابتدا در ترکیب حاضر نبودند و روی نیمکت نشستند. در عوض کوتینیو از ابتدا به میدان رفت.

در نیمه نخست بارسلونا مسابقه بهتری نسبت به میزبان انجام داد و چندین موقعیت گل ایجاد کرد که مهترین آنها شوت محکم کوتینیو بود که به تیر افقی دروازه اصابت کرد و گل نشد. این نیمه در نهایت با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

والورده از دقیقه ۵۸ لیونل لیونل مسی را به میدان فرستاد اما این اسپانیول بود که در دقیقه ۶۶ روی ضربه سر دیدنی مورنو به گل رسید. بارسلونا بعد از این گل فشار حملات را برای جبران گل خورده بیشتر کرد.

در دقیقه ۸۲ باشگاه بارسلونا موفق به گشودن دروازه حریف شد. جرارد پیکه روی یک ضربه ایستگاهی که توسط لیونل لیونل مسی نواخته شده بود دروازه حریف را باز کرد. دقایقی بعد پیکه به شدت با شاگردان حریف درگیر شد.

در حالی که زمین مسابقه پر از آب شده بود شاگردان بارسلونا برای به گردش در آوردن توپ روی زمین کاملا مشکل پیدا کرده بودند و شرایط تقریبا به سود اسپانیول بود.

در نهایت این مسابقه پر تنش با تساوی یک بر یک خاتمه یافت و بارسلونا ۲ امتیاز خارج از خانه را از دست داد. این باشگاه با ۵۸ امتیاز در صدر جدول قرار دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *