آخرین اخبار : 

ایگواین: شادی پس از گلم به ناپولی توهین به هیچکس نبود

در حساس‌ترین بازی از هفته پانزدهم سری A بدترین سناریوی ممکن برای ناپولی شکل گرفت وقتی که این باشگاه در خانه‌اش با نتیجه یک بر صفر به مهمترین رقیبش در کورس قهرمانی یعنی یوونتوس باخت آن هم با تک گل گونسالو ایگواین که به خاطر ترک ناپولی در تابستان سال ۲۰۱۶ برای پیوستن به بانوی پیر شدیداً از چشم هواداران این باشگاه افتاد و به شخصیتی منفور برای آنها تبدیل شد.

ایگواین پس از گلی که به ثمر رساند ژستی خاصی گرفت ژستی شبیه زمانی که یک نفر در جمعیت دنبال شخص خاصی می‌گردد و برخی رسانه‌ها مدعی شدند که او به دنبال اورلیو دی‌لورنتیس رئیس باشگاه ناپولی که در چند وقت اخیر گفت و گو‌هایی علیه بازیکن سابق تیمش انجام داد می‌گشت. برخی دیگر هم مدعی شده‌اند که خوشحالی پس از گل ناپولی با هدف مسخره کردن نیمکت‌نشینان ناپولی بوده است که خود او این موضوع را تکذیب کرد.

مهاجم آرژانتینی یوونتوس که به دلیل مصدومیت حضورش در این بازی در هاله‌ای از ابهام قرار داشت به مدیاست پرمیوم گفت: رساندن خودم به این بازی تصمیم سختی بود اما بعد از صحبت کردن با پزشکان و سرمربی بهترین گزینه را انتخاب کردم که آن انجام عمل جراحی و آماده کردن هرچه سریعتر خودم برای این بازی بود. از آن روز وضعیتم بهتر و بهتر شد و دردم کاهش پیدا کرد و به همین دلیل توانستم در این بازی بسیار مهم حضور پیدا کنم.

ایگواین ادامه داد: ژستی که گرفتم رو به یکی از هم‌تیمی‌هایم در نیمکت بود چون او مانند دیگر نیمکت‌نشینان ما لایق کسب این پیروزی بود و خوشحالی‌ام برای او بود.

مهاجم بانوی پیر درباره هو شدنش در ورزشگاه سن‌پائولو با هر بار صاحب توپ شدن او هم اظهار داشت: همان‌طور که همیشه گفته‌ام من ترجیح می‌دهم که حرفم را در زمین بازی بزنم و مسئولیت پچ‌پچ کردن را به دیگران واگذار می‌کنم. آنهایی که مرا می‌شناسند می‌دانند که من به حرف زدن پشت میکروفون‌ها علاقه زیادی ندارم. من فوتبالیست هستم پس باید حرفم را در زمین بازی بزنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *