آخرین اخبار : 

«ایسکو» بار دیگر خودش را به «زیدان» ثابت کرد

ایسکو که در مسابقه‌های تیم فوتبال رئال مدت‌ها نیمکت‎نشین بود و اگر هم به زمین وارد می‏‌شد به عنوان ستاره تعویضی بود به زیدان ثابت کرد که او اشتباه می‎کرده که به این ستاره مسابقه نمی‌داده است.

گلی که او در مسابقه با لوانته زد به هواداران نشان داد که چه توانایی‌هایی دارد و حالا دوباره این ستاره مسابقه‎ساز خودش را به عنوان یکی از آلترناتیوها برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی به جای یکی از اضلاع مثلث هجومی تیم مطرح کرده است.

کریستیانو کریستیانو رونالدو رفتار خوبی نداشته است گرت بیل تقریبا در تیم محو است و کریم بنزما هم مدت‌هاست با استانداردهای خودش فاصله زیادی دارد. البته که در این مسابقه گل ایسکو هم برای برد کافی نبود اما حداقل به خاطر او بود که شکستی دیگر در کارنامه مادرید ثبت نشد.

این مسابقه البته برای ایسکو امیدوار کننده بود و فرصتی شد تا بتواند خودش را نشان دهد و ثابت کند که چه کارهایی بلد است. مخصوصا در شرایطی که رئال شاگردان مطرح زیادی دارد و به دست آوردن جایگاه در ترکیب رئال زیدان کار آسانی نیست.

البته که ایسکو همیشه یکی از اولین گزینه‎های زیدان برای تعویض و ورود به زمین بوده است اما در دیدار روز شنبه او نشان داد که می‎تواند یکی از گزینه‎های ترکیب اصلی تیمش باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *