آخرین اخبار : 

ایتالیایی‌ها به دنبال استخدام سر مربی «مُفت»!

سر مربی بعدی تیم ملی ایتالیا باید شخصی بیکار باشد یا فردی که در اخر فصل جاری قرارداد وی با تیم فعلی‌اش منقضی شود. این خبر را روبرتو فابریچینی مشاور فدراسیون فوتبال ایتالیا اطلاعیه کرده و با این خبر احتمال روی کار آمدن گزینه‌هایی مانند روبرتو مانچینی آنتونیو کونته و کلودیو رانیری که همه آنها در حاضر به تیم‌های باشگاهی‌شان متعهد هستند را کاهش داده است.

فابریچینی که به تازگی از سوی کمیته ملی المپیک ایتالیا تا زمان انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال ایتالیا به عنوان به عنوان مشاور سازمان انتخاب شده است در این خصوص به رادیو آنچو اسپورت ایتالیا بیان کرد: چرا ما درباره رانیری اینقدر کم صحبت می‌کنیم؟ ما اصلاً نباید تا این حد پیش برویم چون صحیح نیست. علاوه بر این او جزو آن دسته از افرادی است که با تیمی قرارداد یا شرایطی پیچیده دارند. به این ترتیب آنها یا باید قراردادهای‌شان را فسخ کنیم یا انتصاب آنها به عنوان سر مربی تیم ملی دشوار خواهد شد. چند گزینه هستند و رانیری هم یکی از آنهاست. با این حال تصمیم‌گیری درباره اینکه با چه گزینه‌هایی تماس بگیریم برعهده کاستا کورتا (سرپرست فدراسیون) است.

فابریچینی در پاسخ به این سؤال که آیا احتمال ابقای دی‌بیاجو به عنوان سر مربی قطعی تیم ملی ایتالیا پس از مصاف‌های دوستانه برابر انگلیس و آرژانتین در ماه مارس وجود دارد ‌تأکید کرد: راستش این موضوع هم به نتیجه مذاکراتی که کاستاکورتا با گزینه‌های مدنظرش دارد بستگی خواهد داشت. در حال حاضر من و دی‌بیاجو باید درباره سازمان‌دهی تیم زیر ۲۱ ساله‌ها صحبت کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *