آخرین اخبار : 

اوون: روزی که با رئال قرارداد بستم از خانه‌ام تا فرودگاه اشک می‌ریختم

به بهانه انتقال کوتینیو به بارسلونا نشریه دیلی‌میلی با یکی دیگر از بازیکنانی که در طول تاریخ از لیورپول راهی لالیگا شد بیان کرد و گو‌ای انجام داده است که این بازیکنی کسی نیست جز مایکل اوون برنده توپ طلای سال ۲۰۰۱٫

اوون درباره خاطره‌اش از پیوستن به رئال به دیلی‌میل بیان کرد: سال ۲۰۰۴ زمانی که رئال از من خواست که به این باشگاه ملحق شوم نیمی از وجودم را احساس غرور فرا گرفته بود و نیمه دیگر را ابهام. یادم هست که آن زمان رئال تیمی بود که در آن بازیکنانی مانند زین‌الدین زیدان رائول دیوید بکام کریستیانو رونالدو نازاریو روبرتو کارلوس و لوئیز فیگو بازی می‌کردند. چه کسی است که نخواهد کنار این شاگردان بازی کند؟ با این حال آن موقع چیزهای زیادی از ذهن عبور می‌کرد. در نهایت واقعیتی که شکل گرفت این بود که اگر من تا اخر دوران بازیگری‌ام در لیورپول می‌ماندم مانند استیون جرارد یا جیمی کاراگر می‌توانستم حرفه‌ای باورنکردنی داشته باشد و لیگ قهرمانان را ببرم افتخاری که آنها یک سال بعد کسب کردند.

اوون در ادامه فاش کرد که تصور می‌کرد مانند یان راش وقتی که لیورپول را به مقصد یوونتوس ترک کرد پس از یکی دو سال دوباره می‌تواند به لیورپول برگردد و در واقع تا آستانه‌‌اش هم پیش رفت.

مهاجم سابق باشگاه ملی انگلیس عنوان کرد: به خودم گفتم که باید از لیورپول بروم اما پذیرش این تصمیم برایم دشوار بود و در تمام طول مسیر خانه‌ام تا فرودگاه گریه می‌کردم. انگار نیمی از وجودم هرگز نمی‌خواست که من از لیورپول بروم. احساسی که من از رفتن به رئال داشتم به هیچ وجه شبیه حسی نبود که در عکس‌های کوتینیو در مسیر پیوستنش به بارسلونا در هفته اخیر دیدم. او به نظر من کاملاً از این جابجایی راضی و خوشحال بود. البته داستان شاگردان اهل آمریکای جنوبی فرق می‌کند. باید قبول کنید که بازی کردن در بارسلونا یا رئال برای آنها قله دوران بازیگری‌شان محسوب می‌شود. آنها از کودکی رؤیای بازی در این دو باشگاه را دارند. از این رو با وجود اینکه رفتن کوتینیو از لیورپول ناراحت کننده است من فکر می‌کنم که به این جابجایی باید واقع‌بینانه نگاه کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *