آخرین اخبار : 

اولتیماتوم و کارت زرد پررنگِ طاهری به سپاهانی‌ها یک روز بعد از شکست در دربی اصفهان

به نقل از پایگاه خبری سپاهان در یادداشت محسن طاهری آمده است: در اینکه هوادار همیشه بُرد می­‌خواهد شکی نیست ولی نحوه انتقاد حاصل از باخت شرایط خودش را دارد. بعضی­‌ها فقط مخالف هستند و همیشه دوست دارند انتقاد کنند. مهم نیست باشگاه چه کار می­‌کند! فقط ساز ناکوک می­‌ز‌نند حتی زمانی­ که باشگاه هم می‌برد از لزوم زدن گل­‌های بیشتر می­‌گویند!

ما همه انتقادها گلایه‌ها و نقطه نظرات عزیزان را می­‌شنویم و سعی می­‌کنیم که در راستای ارتقا و تقویت باشگاه تمام تلاش‌مان را انجام دهیم اما در این راه نباید جانب احترام از هر دو طرف برداشته شود. خیلی­‌ها اعتقاد دارند و می­‌گویند که سپاهان خوب مسابقه می­‌کند ولی ما می­‌گوییم ما فقط نیازی به خوب مسابقه کردن نداریم ما نیاز به گرفتن سه امتیاز داریم. تیر دروازه یا شوت خوب زدن و خَلق موقعیت برد به ارمغان نمی‌آورد. پس باید تور دروازه حریفان را تکان بدهیم تا سه امتیاز را نصیب خود کنیم. اگر هر هوادار و تماشاگر احساس پیروزی باشگاه خود را دارد ما نیز دقیقاً همین حس را در اندازه­‌های بالاتری داریم.

خود ما از شاگردان و مربیان ورزشی هستیم که در میادین مختلف همواره مورد تشویق و تمجید و انتقاد بوده­‌ایم و در خیلی از مسابقات با برد از زمین خارج شده­‌ایم ولی ورزش برد و باخت و مساوی دارد پس باید تحمل نتایج خارج از انتظار را نیز داشته باشیم ولی نباید این حس باخت و مساوی غالب شود. سر مربی باید قدر شاگردان خود را بداند و در استفاده از آنها بهترین بهره را ببرد و هر بازیکنی که به مسابقه گرفته می­‌شود باید تمام سعی و تلاشش را برای انجام یک مسابقه قوی انجام دهد.

یک نکته را فراموش نکنیم … سپاهان یک باشگاه است و برای ارزیابی یک باشگاه باید همه رشته‌های آن را در نظر قرار داد. اگرچه فوتبال ویترین هر باشگاهی است ولی مسئولیت یک باشگاه رسیدگی به کلیه رشته­‌های فعال در آن است و این دور از انصاف است که فقط فوتبال بزرگسالان را ملاک ارزیابی یک باشگاه قرار دهیم.

این موضوعات را هم یادآور می­‌شوم که برای نتیجه‌گیری باید استراتژی لازم از طریق سر مربی باشگاه اجرا شود و جهت تغییرات نظر کمیته فنی باشگاه خیلی مهم و کارگشا خواهد بود. برای گرفتن شاگردان جدید نیز طبق نظر سر مربی و تأیید کمیته فنی بازیکنانی به خدمت گرفته شدند که مشکلات باشگاه برطرف شوند ولی در صورت نیاز و درخواست و تأیید کمیته فنی نفرات جدید نیز به خدمت گرفته می­‌شوند. قطعاً اولتیماتوم به کادر فنی و شاگردان داده می­‌شود و کارت زرد پررنگی به همه نشان می­‌دهیم.

به نقل|به نقل
منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Visit Us On InstagramCheck Our FeedVisit Us On TwitterVisit Us On Facebook