آخرین اخبار : 

اورا: فوتبال انگلیس کمبود نظم تاکتیکی دارد/ مربیان ایتالیایی در لیگ جزیره نتیجه می‌گیرند

پاتریس اورا در حالی تیم فوتبال یوونتوس را به مقصد مارسی ترک کرد که گفته می‌شد رابطه او با ماسیمیلیانو الگری سرمربی یوونتوس چندان دوستانه نبوده است.

اورا در این خصوص اظهار داشت: من برای رئیس (الگری) احترام بسیار زیادی قائلم. خیلی آزار دهنده است وقتی مردم می‌گویند من به خاطر الگری «یووه» را ترک کرده‌ام. ما با هم در این مورد صحبت کردیم و به نظر من مربی بزرگی است.

وی ادامه داد: در دیدار مقابل دورتموند در لیگ قهرمانان اروپا به من ثابت شد که او چه مربی بزرگی است. من تا به حال مقابل دورتموند بازی نکرده بودم. او در مورد این دیدار برای من توضیحات کاملی داد و زمانی که به میدان رفتم دیدم تمام حرف‌های او در حال اتفاق افتادن هستند.

مدافع تیم فوتبال مارسی تصریح کرد: الگری خیلی مثبت‌اندیش است و از اضطراب دوری می‌کند. فکر می‌کنم او در انگلیس هم خیلی موفق خواهد بود چون همیشه گفته‌ام فوتبال انگلیس کمبود نظم تاکتیکی دارد. به همین خاطر است که مربیان ایتالیایی آنجا نتیجه می‌گیرند. فصل قبل رانیری و حالا کونته موفق هستند. فکر می کنم کونته با چلسی قهرمان لیگ برتر خواهد شد. اگر رئیس (الگری) به انگلیس برود هیچ دلیلی وجود ندارد که موفق نباشد.

انتهای پیام/

منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *