آخرین اخبار : 

اهدای مدال ورزش و جوانان فرانسه به رئیس انجمن ساواته ایران

“ژوئل دومژ” رئیس فدراسیون ساواته فرانسه و نایب رئیس اول فدراسیون بین المللی ساواته و همچنین “ایوون نوژل” مدرس بین المللی این رشته با همراهی حمیدرضا حصارکی رئیس انجمن ساواته ایران به دیدار محمد رضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای آمدند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای در این دیدار ورزش را یکی از مهمترین ابزار های ایجاد دوستی میان ملت ها اعلام و کرد و اظهار کرد: کشور ایران اشتراکات خوبی با کشور فرانسه دارد و با استفاده از ورزش و تکیه بر این مشترکات می توانیم روابط دو کشور را گسترش دهیم.
محمد رضا داورزنی با بیان اینکه رشته ساواته آینده روشنی در همه جهان خواهد داشت گفت: با گسترش روابط ورزشی بین کشور های مختلف به خصوص ایران و فرانسه قادر خواهیم بود به رشد و توسعه این ورزش در دو کشور کمک کرده و جایگاه این ورزش را در همه کشور ها اعتلا ببخشیم .
در این مراسم مدال نقره ورزش کشور فرانسه از سوی وزیر ورزش و جوانان این کشور توسط رئیس فدراسیون ساواته فرانسه به حمیدرضا حصارکی اعطا شد.
شایان ذکر است که نشان های ورزشی این کشور در سه رتبه برنز نقره و طلا است که تا کنون سابقه نداشته است که این نشان فارغ از سلسه رتبه بندی به فردی غیر فرانسوی اعطا شود.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *