آخرین اخبار : 

اندرسون: پاسور تیم رهبر ارکستر است

حضور یک پاسور سطح بالا با کلاس جهانی برای موفقیت هر تیمی ضروری است. سایت فدراسیون جهانی والیبال با انتشار ویدیویی که در آن با پاسورهای مطرح جهان بیان کرد و گو کوتاهی انجام شده نحوه ارسال بهترین پاس را از آنها جویا شده است.

میکا کریستنسن پاسور تیم ملی آمریکا می‌گوید: یک پاسور تمام کنترل حمله تیم را در دست دارد و به شاگردان می‌گوید که چه نوع پاسی و به کدام منطقه خواهد داد. او سپس تصمیم می‌گیرد که به کدامیک از بازیکنانش پاس بدهد.

متیو اندرسون ستاره تیم ملی آمریکا نیز اضافه می‌کند: پاسور تیم در واقع رهبر ارکستر تیم است که اساساً برنامه و نقشه‌های تیم در دستان اوست.

بنژامین تونیوتی پاسور تیم ملی فرانسه هم در این ویدئو حضور دارد. او می‌گوید: من تلاش می‌‌کنم که بهترین توپ را در بهترین موقع به بهترین اسپکر تیم بدهم. این مهم‌ترین نکته در یک پاس خوب است.

سیمونه جانلی پاسور جوان تیم ملی ایتالیا در ادامه بیان کرد: نکته مهم در هنگام پاس دادن تمرکز روی توپ است. شما سریع حرکت می‌کنید و می‌توانید بهترین پاس را بدهید.

سعید معروف پاسور و کاپیتان تیم ملی ایران هم در مورد نحوه ترسال یک پاس کامل و بدون نقص اضافه کرد: من در طول یک رقابت به اندازه کافی فکر می‌کنم و همان کاری را انجام می دهم که حسم در آن لحظه به من می‌گوید.

والاس دسوزا قطر پاسور تیم ملی برزیل هم یکی از بیان کرد و گو شوندگان بود: پاس کامل یک مورد جزئی است چون این اتفاق به صورت طبیعی در ذهن پاسور اتفاق می‌افتد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *