آخرین اخبار : 

انتخاب دشوار زیدان در فینال لیگ قهرمانان/«گرت بیل» یا «کریم بنزما»

زین‏ الدین زیدان باید تصمیم بگیرد در فینال لیگ قهرمانان اروپا و بازی تیمش مقابل باشگاه فوتبال لیورپول که قرار است شنبه‏‌شب در کیف برگزار شود چه ترکیبی را به زمین بفرستد. به نظر باید کیلور ناواس دنی کارواخال رافائل واران سرخیو راموس مارسلو کاسمیرو تونی کروس لوکا مودریچ ایسکو و کریستیانو کریستیانو رونالدو را ترکیب اصلی رئال دانست اما مشخص نیست از بین کریم بنزما و گرت بیل کدام یک به زمین بازی خواهند رفت.

سر مربی فرانسوی باید تصمیم بگیرد کدام یک در ترکیب اصلی باشند. شاید در ادامه یکی را با دیگری تعویض کند. اما این که کدام از ابتدا در ترکیب خواهند بود مشخص نیست.

او می‌‏تواند ستاره ولزی را انتخاب کند و از مزایای یک بازیکن که در بازی در کناره‎ها توانایی دارد بهره ببرد کسی که قدرت تمام‏‌کنندگی خوبی دارد؛ یا می‎‏تواند بنزما را در زمین بازی قرار دهد که می‏‌تواند در حرکات ترکیبی مکملی مناسب برای کریس کریستیانو رونالدو باشد.

هر دو بازیکن حضور در ترکیب اصلی را حق خودشان می‎دانند مخصوصا که هر دو با فرمی مناسب به کیف سفر کرده‎اند. بیل در ۴ بازی قبل ۵ گل زده و بنزما در ۵ بازی اخیر ۴ گل. با این حال تنها یک نفر از این دو بازیکن در دیدار مقابل لیورپول در ترکیب اصلی خواهد بود. این علامت سوالی است که در ذهن زیدان قرار دارد و باید هرچه زودتر پاسخ مناسب آن را پیدا کند.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *