آخرین اخبار : 

امری: شاگردان من ۷۰ درصد به فوتبال فکر می‌کنند

اونای امری سر مربی پاری‌سن‌ژرمن در کنفرانس خبری پیش از مسابقه تیمش مقابل سوشو در مرحله یک‌هشتم‌نهایی جام حذفی فرانسه از مراسم سالگرد تولد نیمار ستاره برزیلی تیمش به عنوان یک اتفاق خوب در اردوی باشگاه پایتخت نام برد.

 او اظهار کرد: کمی زود است  تیاگو سیلوا  در ترکیب ابتدایی قرار بگیرد. خوشبختانه دیارا شانس خوبی برای شروع مسابقه دارد. در تمرینات وضعیت او را بررسی خواهیم کرد. دیارا را به خدمت گرفتیم تا به ما کمک کند. او لحاظ جسمی صد در صد آماده نیست اما باید با مسابقه کردن برای باشگاه ریتم مناسب را پیدا کند. او روز شنبه  ۳۰ دقیقه مسابقه کرد و برای این مسابقه هم یکی از گزینه‌های ماست.

 او در ادامه درباره مراسم جشن تولد نیمار گفت: من یکی از اولین‌ها  بودم که حوالی نیمه شب جشن را ترک کردم. نیمار کیک را برید و من رفتم. این مراسم برای روحیه تیمی خوب است. حالا تمامی شاگردان با ذهنیتی شاد آماده رقابت هستند. وقتی هفته‌ای ۳ مسابقه انجام می‌دهید شاگردان زمان زیادی برای لذت بردن از لحظات  خارج از دنیای فوتبال ندارند. به بازیکنانم اعتماد دارم چون به شدت حرفه‌ای  هستند. آن‌ها  ۷۰ درصد به فوتبال و ۳۰ درصد به اوقات فراغت خود فکر می‌کنند.

 انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *