آخرین اخبار : 

افاضلی: تراکتورسازی هم مانند پرسپولیس و استقلال یکی از باشگاه‌های ملی ماست

ورزشی هومن افاضلی در نشست خبری پیش از بازی نفت تهران – تراکتورسازی بیان کرد: اگر بخواهیم راجع به بازی با تراکتورسازی صحبت کنیم باید بگویم آنها جزو باشگاه‌های بزرگ کشورمان هستند و هواداران فوق‌العاده‌ای دارند. ما در ایران استقلال و پرسپولیس را داریم که ملی هستند و تنها باشگاه ملی دیگری که در سراسر ایران طرفدار دارد لحاظ من تراکتورسازی است سایر باشگاه‌ها در شهر خودشان باشگاه بزرگی هستند و طرفدار دارند اما باشگاه سومی که در سراسر ایران طرفدار دارد تراکتورسازی است. 

سر مربی نفت تهران ادامه داد: تراکتورسازی یک باشگاه با رزومه بسیار قوی است که یک سر مربی عالی هم دارد و در بین باشگاه‌های لیگ برتری در نیم‌فصل بهترین یارگیری را داشته و موفق شده شاگردان بسیار تاثیرگذاری را به باشگاه اضافه کند. آنها ارسلان مطهری را گرفتند که خرید بسیار خوبی است. بیشتر از این نیاز نیست که در مورد حریف حرف بزنیم چرا که آنها پتانسیل بسیار بالایی دارند. 

وی در مورد شرایط نفت عنوان کرد: باشگاه ما هم بعد از بازی با پرسپولیس جلسات تمرینی منظمی را برگزار کرده و به آرامش نسبی رسیده است شرایط باشگاه با حضور مالکان جدید بهبود شده و کم‌کم داریم مشکلات شاگردان را حل می‌کنیم و پله پله این اتفاقات در حال رخ دادن است. 

افاضلی یادآور شد: متاسفانه تاکنون نتوانسته‌ایم یارگیری داشته باشیم اما خداراشکر بازیکنی را هم از دست نداده‌ایم و ترکیب باشگاه ثابت مانده است حالا باید سعی کنیم برای باشگاه‌مان ارزش افزوده به وجود بیاوریم و از همه باشگاه انتظار داریم. فردا بازی بزرگی داریم که به نظرم این بازی هم‌رده با بازی با استقلال و پرسپولیس می‌تواند باشد. 

سر مربی نفت تهران درباره اینکه مهلت نقل و انتقالات یک ماه دیگر به آخر می‌رسد و گویا پنجره نقل و انتقالات برای باشگاه نفت بسته شده بیان کرد: اصلا پنجره نقل و انتقالات ما باز نشده که بسته شود یکسری الزامات از سوی باشگاه‌ها باید صورت بگیرد که ما هنوز آنها را انجام نداده‌ایم و مسلما اگر این کارها صورت بگیرد می‌توانیم بازیکن جذب کنیم.

 

به نقل|به نقل
منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Visit Us On InstagramCheck Our FeedVisit Us On TwitterVisit Us On Facebook