آخرین اخبار : 

اعتراف «ماسچرانو»/ دوست داشتم با «بنیتس» کار کنم

خاویر ماسچرانو مدافع آرژانتینی حال حاضر تیم فوتبال بارسلونا مدعی شده که در سال ۲۰۱۴ فاصله زیادی با پیوستن به ناپولی نداشته است و بارسا مانع انتقالش شده است.

این هافبک کهنه‎کار که در بارسلونا بیشتر در پست مدافع مسابقه کرده در این فصل شرایط خوبی در تیم ندارد و دقایق مسابقه زیادی به او نمی‏‌رسد. از آنجایی که او مصمم است در مسابقه‎های سال جاری جام جهانی حاضر شود و لباس تیم ملی آرژانتین را به تن کند می‎خواهد بارسلونا را ترک کند تا در تیمی باشد که بتواند مسابقه کند و نظر سر مربی آلبی سلسته را جلب کند. به احتمال زیاد او راهی هبی چاینا فورچون خواهد شد.

ماسچرانو در بیان کرد و گو با مطبوعات اسپانیا بیان کرد: من در سال ۲۰۱۴ فرصت ترک بارسا را داشتم آن زمان رافا بنیتس هدایت ناپولی را به عهده داشت و من را می‎خواست. من به آندونی زوبیزارتا مدیر ورزشی بارسا گفتم که دورانم در بارسا رو به آخر است اما او بیان کرد نه چون باشگاه هنوز روی من حساب می‏‌کند. سر مربی آن زمان لوئیز انریکه هم به من بیان کرد اینجا به کارم ادامه دهم. اما اعتراف می‎کنم که علاقه زیادی هم به کار دوباره با بنیتس داشتم. هرگز نمی‏‌توانم آن طور که باید از او به خاطر کارهایی که برای من کرد تشکر کنم. 

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *