آخرین اخبار : 

اسپانیا چه تاکتیکی در جام‌جهانی خواهد داشت؟/ ابهام در خط حمله

حالا که خولن لوپتگی سر مربی باشگاه ملی فوتبال اسپانیا لیست ۲۳ نفره تیمش برای بازی‎های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را اعلام کرده است این تردید پیش آمده که چطور او می‎خواهد بهترین بازی را از شاگردان تیمش بگیرد.

چیزی که واضح است اینکه سر مربی باشگاه شاگردان قدرتمندی را در اختیار دارد ترکیبی که با آن‌ها هم می‎تواند بین بازی‌ها و هم در طول آن‌ها تغییرات تاکتیک دهد. او مخصوصا در خط حمله تنوع زیادی دارد.

در بازی‎های انتخابی او از تیمی استفاده کرد که اسکلت اصلی‎اش را ۹ ستاره ثابت تشکیل می‎دادند. داوید دخئا دنی کارواخال سرخیو راموس جرارد پیکه یوردی آلبا سرخیو بوسکتس آندرس اینیستا کوکه و داوید سیلوا همه در همه بازی‎ها حضور داشتند و ایسکو کسی بود که ثبات نداشت. اما حالا که ایسکو در بسیاری از بازی‎های اخیر رئال خوش درخشیده است شاید بتواند جایگاهش را در ترکیب باشگاه تثبیت کند.

در نتیجه تنها پستی که درباره‏اش تردیدهایی وجود دارد حمله است که همان قسمت اصلی باشگاه لوپتگی است. گزینه سنتی دیگو کاستا است اما اگر سیستم مورد استفاده ۹ کاذب باشد شاید او روی مارکو آسنسیو هم حساب بازی کند. همچنین بعد از عمل کرد عالی در بازی مقابل آرژانتین نباید تیاگو آلکانتارا را هم نادیده گرفت.

خبرنگار باشگاه ملی فوتبال اسپانیا در گروه دوم رقابت های جام جهانی با باشگاه های پرتغال ایران و مراکش همگروه است و در نخستین دیدار به مصاف باشگاه ملی پرتغال خواهد رفت. 

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *